Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Chuť

Výživový doplnok kloubus je super výživa pre kĺby, svaly a šľachy, ale aj na mnoho iného. Chuť je úžasné prenikava. Použitie je jednoduché. Stačí len vybrať sáčok a zaliať ho. Potom sa ocitnete v chuti grepfruitu. Som rada, že som ťa našla Kloubus. Perfektná vec. Som rada, ze mi konečne pomohol s klbom

GymBeam GABA 240 kapsúl

GymBeam GABA 240 kapsúl

Overený zákazník GymBeam Body

Zakúpený v GymBeam

Mne osobne to zabralo, spím lepšie

Overený zákazník Testuj.to Marta

• rýchla príprava
  • príjemná chuť
  • zloženie s ľahkou vstrebateľnosťou
  • žiadne nežiaduce účinky
  • z môjho pohľadu trocha vysoká cena

Kloubus je niečo iné a nové. Má praktické balenie vo vrecúškach s obsahom 9g. Užíva sa jedno vrecúško denne. Má bohaté zloženie, v 9g vrecúšku je až 6g účinných látok. Chuť je to, čo ma najviac potešilo. Má príjemnú grepfruitovú príchuť, ktorá nue je zbytočne presladená a príprava je jednoduchá. Do 250ml vody sa prášok vysype a premieša. Nepení a v okamihu sa rozpustí. Účinky sa u mňa dostavili po 5tej dávke. Trápili ma stuhnuté kolená a občasné pukanie v nich. Kĺby sú pružnejšie.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Zmiernenie bolestivosti členkov

Prípravok Kloubus používam už cca 2 mesiace. Som po operácii nohy a 3 roky som nechodila poriadne , členok to cítil a nemohla som naňho ani stupit no teraz pijem tento kolagén a vidím rozdiel. Aj bolesti sa mi zmiernili aj som viac pohyblivejsia.
Aj chuť mi vyhovuje ☺️

Overený zákazník Testuj.to Mirka

• Priprava
  • Ucinok
  • Zlozenie

Kloubus patrí k TOP výrobkom. Pociťovala som bolesť kolena, ktorá ustupila po pár použitiach Kloubusu. Predtym som musela koleno vždy sťahovať a brat tabletky od bolesti. Teraz nebolo treba. Kloubus ma krasne, štýlové balenie. Ľahko sa roztočí vo vode a ma jemnu grepovu chuť. Zlozenie je veľmi bohaté- kolagén, kys.hyaluronova, horčík, zinok, vit.D, bromelain. Všetko prospešné pre kĺby v jednom výrobku. Chválim

Overený zákazník Testuj.to DARA

• Svieža chuť bez zápachu
  • Šikovné balenie
  • Bolesti chrbta sa minimalizovali
  • Pleť je hydratovaná

Kolagénové výživové doplnky som začala skúšať po operácii platničky. Kolabus je asi jediný ktorý mi naozaj chuti a na rozdiel od iných aj príjemne vonia, preto sa na neho každé ráno vyslovene teším. Bolesti chrbta sa po krátkej dobe minimalizovali, dokonca môžem opäť korčuľovať ?. Šikovný sáčok si môžete pribaliť na cestu kdekoľvek. Príjemným bonusom sú zdravé vlasy a nechty. Moja pleť je hydratovanejšia, už necítim nepríjemné pnutie suchej kože na tvári. Cena tiež poteší. Vrelo odporúčam ?

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Chuť

Hľadala som kolagén ktorý bude obsahovať kvalitnu výživu pre moje kĺby. Po úraze kolena a poškodenej chrupavke som začala s užívaním kolagénu KLOIBUS. Používam ho už niekoľko mesiacov. Vďaka vysokému zloženiu MSM a kolagénu sa koleno dostalo do formy. Utichol aj problém s praskajucim druhým kolenom po preťažení. Po užívaní cca 6- 8 týždňov.
Páči sa mi aj užívanie stačí zaliať vodou a prípravok je hotový a rýchly prísun výživy pre kĺby ale aj obsah vitamínov ako C, D, horčík, zinok.. Má aj dobrú osviežujucu chuť čoho som sa obávala pretože pri iných kolagénoch mi buď nechutili alebo mali hrudkujucu konzistenciu.

Meda Pharma ArmoLIPID PLUS 30 tabliet

Meda Pharma ArmoLIPID PLUS 30 tabliet

MisoS MisoS

obsahuje Berberin, co na antibiotikum
a astaxantin co je antivirotikum
pouzivam tento liek ako univerzalny prostriedok pre prechladnutie chripku nadchu a podobne
jednu rano a jednu vecer tri dni a s vysledkom som spokojny

Overený zákazník Testuj.to Simona

• chuť
  • vôňa
  • vstrebatelnost
  • krajsia plet
  • po dlhšej chodzi bez bolesti kolien a členkov

Balenie je vhodne najma ako darček pre blizku osobu. Chuj je mna, vobec nie sladka, ale chutná. pri uzivani som spozorovala krajsiu plet, menej mi padaju vlasy a pri dlhsej chodzi nemam bolest chodidiel, clenkov a kolien. Určite si dokupim ďalšie mesacne balenie, som velmi spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Janka

• zloženie
  • konzistencia
  • chuť
  • balenie
  • dizajn

12 účinných látok v dostatočnom množstve, výborná konzistencia a chuť, pekné a praktické balenie, prehľadný popis, jasné dávkovanie, domáci výrobca, primeraná cena. Chráni pred degradáciou a poškodením chrupavky v kĺboch ohrozených námahou, nadmernou aktivitou, vekom. Prípravok treba ale užívať dlhodobo a v dostatočnom množstve, aby sa prejavili výraznejšie účinky na vitalitu a silu kĺbov a kostí. Nie je to liek, tak treba byť trpezlivý. Mne prípravok po dlhšom užívaní pomohol na zmiernenie bolesti v kĺboch a zlepšenie ich funkcie pri pohybe. Zloženie je v porovnaní s inými podobnými prípravkami výborné, účinky sa výrazne prejavujú aj na kvalite pleti a nechtov. Určite plánujem užívať s malými prestávkami dlhodobo.

Overený zákazník Testuj.to Lubica

• jedniduchy obal,
  • prehladne napisany obsah tbl,
  • vditelna expiracia
  • tbl rozdelene do troch balickov- lahko sa hodia do kabelky, netreba nosit cely obsah balenia

Feminus splnil moje ocakavania, potrebovala som sa dostat do celkovej pohody v obdobi PMS. Moje potenie v obdobi pred sa vyrazne zmiernilo, vlcí hlad po sladkom neprepukol, urcite vyskusam brat dalej. Na obale vzadu zretelne rozpisane zlozenie vyrobku, rozpicitane na tbl aj dennu davku, viditeľná doba pouzitelnosti,ktoru netreba hladat a lustit s lupou .Ocenujem rozlozenie balenia na 3 mensie.

Overený zákazník Testuj.to Juliana

• Elegantné a decentné balenie
  • Trochu veľké na prehľtanie

Som rada, že som sa rozhodla pre Feminus. Po necelom mesiaci sa mi vrátila chuť do života. Predtým ako som začala užívať Feminus som po práci ledva vládla urobiť niečo v domácnosti. Teraz mi zostáva energia aj na moje koníčky ,z čoho sa teší môj manžel, psík a kvietky. Po dlhej dobe som sa vrátila aj ku háčkovaniu. Okrem tohto moja pleť už nie je mdlá. Manžel vraví že som opeknela. Ďakujem za Feminus

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Skvelá grapefruitová príchuť
  • Ľahko rozpustné vo vode
  • Príjemne vonia
  • Účinné
  • Cítim zmenu v kĺboch, bez bolesti
  • Obsahuje množstvo skvelých vitamínov

Balenie výživového doplnku Kloubus je veľmi praktické, ľahko uskladniteľné a zároveň vhodné aj na cestovanie. Je bohaté na skvelé vitamíny. Už sa mi to odzrkadlilo na mojich kĺboch. Chuť je perfektná grapefruitová. Účinky výživoveho doplnku Kloubus sú už po krátkej dobe citeľné. Treba vyskúšať, ale ja určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Zlatica

Zakúpený v Testuj.to

• účinok po dvoch týždňoch

Ďakujem veľmi pekne za produkt, ktorý mi veľmi pomohol pri bolesti mojich kolien a pohybového aparátu. Po dvoch týždňoch som pocítila úľavu, chodí sa mi ľahšie a lepšie. Určite váš produkto odporúčim aj ďalším ľuďom, ktorí majú problém s pohybom. Ďakujem.

Overený zákazník Testuj.to Paulína

• Jednoduchosť obalu
  • Tablety obsahujú byliny
  • Upravil sa mi spánok
  • Žiadne výhrady k produktu

Výživový doplnok Feminus mi pomohol zlepšiť kvalitu vlasov a celkovo pokožky. Môj spánok dostal opäť lepšiu kvalitu a nebudím sa s návalmi tepla, tým pádom mám aj viac energie.Zloženie tabliet obsahuje veľa prírodných bylín a vitamínov. Určite vyskúšajte je to skvelá voľba čo sa ceny a výkonu týka.

Overený zákazník Testuj.to Henrieta

• Prírodné suroviny
  • Elegantné balenie
  • Ľahko sa prehĺtavajú
  • Praktické balenie
  • Nemôžem nič vytknúť

Tento výživový doplnok som objednala lebo som mala problémy s menopauzou, ako zlá nálada,návaly tepla,znížené libido. Hľadala som prírodný produkt. Vo výživovom doplnku Feminus som našla vyriešenie mojich problémov. Elegantné biele balenie. Produkt z prírodných surovín pre správne fungovanie ženského tela. Už po mesiaci užívania sa cítim ako vymenená.

Overený zákazník Testuj.to Jaroslava

• Ucinky
  • Chut
  • Nic

Balenie kloubusu je veľmi pekne a praktické,dobre sa z neho vyberajú saciky s práškom. Chuť nápoja je dobrá. Zloženie ma super,obsahuje veľa účinných látok na kĺby. Ucinky som spozorovala na svojom tele po mesiaci užívania,kolená ma pri behu boleli omnoho menej a prestalo mi v nich vrzat. Som spokojná a kúpim si ho zas. Ďakujem

Primulus na podporu testosterónu 60 tabliet

Primulus na podporu testosterónu 60 tabliet

Overený zákazník Testuj.to Michaela Patrícia

• Účinky

Výrobok prišiel v dizajnovom obale vo forme peknej čiernej kravičky. Obsah je rozdelený na tri menšie, čo zvyšuje praktickosť pri cestovaní. Rovnako, na menších krabičkách nie je písané nič o vitálnosti a pod, teda je to diskrétnejšie. Zloženie hodnotím pozitívne a už po pár dňoch používania vidím na priateľovi pozitívne účinky. Je aktívnejší či už v športe alebo aj doma…

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Zakúpený v Testuj.to

• U mňa zabralo hneď po prvom dni užívania

Feminus určite odporúčam. Aj keď to znie neuveriteľne ale mne naozaj zabral už po prvom dni užívania. Návaly zázrakom skončili, nočné zmeny - zima/ teplo skončili tak isto. V noci sa konečne vyspím. Odporučila som ho kamarátke, tá je rovnako spokojná. Ďalšia už objednala :)

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• Zloženie chuť výživového doplnku

Kloubus výživový doplnok na kĺby má svojim zložením pozitívne účinky na kĺby. Okrem kolagénu obsahuje aj vitamín C a D a okrem toho aj stopové prvky. Podporuje pohyb, výkon a vitalitu.Balenie vystačí na jeden mesiac a užíva sa raz denne . Pripravený nápoj má veľmi príjemnú chuť. Odporúčam pre dlhodobé užívanie na podporu kĺbov.

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25