Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

• Chut
  • Balenie
  • Energia
  • Urcite sa k nemu vratim
  • Treba uzit viac baleni

Balenie je velmi elegantne.V krabici su sacky na kazdy den.Chut je velmi dobra.Neomrzi ani po dlhsom uzivani.Urcite po case vyskusam zas.Pri cviceni sa citim lepsie,mam viac energie.Na ucinok,ktory slubuje tento produkt treba urcite uzivat viac baleni.

Overený zákazník Testuj.to Maria

• rýchle pôsobenie
  • zloženie
  • balenie
  • používanie
  • chuť

Tento produkt je dosť silný a jeho účinok veľmi presvedčivý. Už po týždni používania sa u mňa prejavil účinok na moje kĺby. Veľmi sa mi páči bohaté zloženie výrobku, perfektné balenie a jednoduchosť používania. Dávkovanie je super, stačí iba rozpustiť v pohári vody. Jediné mínus, ktoré by som tam dala bola chuť. Na tú som si nezvykla. Určite ostanem produktu verná aj naďalej.

Zakúpený v Testuj.to

• Balenie je veľmi pekné.
  • Drahé

Feminus je výživový doplnok, ktorý som si vybrala na základe jeho zloženia.To ,že je čisto prírodný má veľmi oslovilo.Užívam ho približne jeden rok.Feminus mi pomohol znížiť moje návaly tepla a nočné budenie.Moje výkyvy nálad sa dostali do normálu
a nálada sa zlepšila .Balenie je veľmi praktické a pekné.Vrelo odporúčam ženám všetkých vekových kategórií.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• zloženie produktu

Prípravok pre ženu v menopauze od firmy Feminus užívam pol roka.Účinok sa dostavil zhruba po troch mesiacoch.Nočné potenie a návaly síce nezmizli úplne,ale intenzita návalov sa zmiernila.Rozhodla som sa pre firmu Feminus hlavne preto, že produkt je úplne prírodný.

Overený zákazník Testuj.to Ewa

• pekne balnie

Som veľmi spokojná. Po mesiaci používania ťažkosti, ktoré ma trápili, postupne prestali.FEMINUS ma zaujal hneď po dvoch dňoch užívania zmizli pocity horúčavy, začerveňanie pleti a konečne som mohla spať celú noc.
Ma pekne balenie ktore zaujme kazdeho.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Dávkovanie
  • Chuť
  • Rozpustnosť
  • Slabšie zloženie
  • Potreba užívania dlhšiu dobu kým sa prejavia účinky

Balenie je veľmi praktické v krabičke, ktorá nezaberá veľa miesta a zároveň sú jednotlivé dávky zabalené zvlášť v sáčkoch a nehrozí rozsypanie prípravku. Zloženie mi prišlo v poriadku aj keď je oproti prípravku, ktorý som užíval predtým je slabšie. Ale zároveň chuť a rozpustnosť je omnoho lepšia. Účinnosť je dobrá po necelom mesiaci užívania aj keď na začiatku som bol skeptický, nakoľko som nepozoroval zlepšenie pohyblivosti bedrového kĺbu. Tento produkt odporúčam každému kto hľadá dobrú kĺbovú výživu s dobrou chuťou.

Zakúpený v Testuj.to

• Spolahlive dodanie v dohodnutom termíne.
  • Vyhodna forma produktu.

Výhodné balenie. Kvalitný a veľmi účinný výrobok. Pravidelným užívaním potláča návaly tepla a odstraňuje iné nepriaznivé účinky menopauzy. Dodáva potrebné vitamíny a nezaťažuje trávenie. Navyše zlepšuje kvalitu vlasov a nechtov. Dôležité je však pravidelne užívanie.

Overený zákazník Testuj.to Katarina

• Dobrá príchuť
  • Krásny dizajn balenia
  • Obsahuje všetky potrebné látky v dostatočnom množstve pre správnu funkčnosť kostí a kľbov
  • Cena - pre dlhodobé užívanie

Myslím si že Kloubus je kvalitný vyživový doplnok pre kĺby a kosti a veľmi príjemne chutí.Pomáho mi pri bolesti kĺbu po nadmernej športovej záťaži.Nakoľko mám diagnostikovanú artrózu dvoch kľbov ako preventívny kĺbový vyživový doplnok môžem vrele odporúčať.Obsahune všetky potrebné zložky,ktoré si kosti a kĺby vyžadujú a ktoré mi im v takom množstve nestíhame dodať.

Overený zákazník Testuj.to Darina

• Obal
  • Zlozenie
  • Nic

Obal výrobku ma veľmi zaujal.ma super rozdelenie.To sa mi veľmi páči. Keďže ho môžem hodiť do kabelky .Je to veľmi praktické Zloženie vitamínov mi veľmi vyhovuje.tabletka sa veľmi dobre prehlta .Po užívaní výroku sa zlepšila moja sexuálna kondícia som menej unavená.

Overený zákazník Testuj.to Žaneta

• Praktické balenie
  • Výborná chuť
  • Účinky Kloubusu overené

Už viac ako 20 rokov mám sklerózu multiplex.
Chôdza pomocou barlí si vyžiadala svoju daň.
Preto som sa rozhodla vyskúšať Kloubus. Po cca 3 týždňoch užívania, som spozorovala pokojný spánok, a už sa nebudím, že má všetko bolí. Určite užívam ďalej.
Páči sa mi aj praktické balenie výživového doplnku Klobus.
Každá dávka zvlášť balená a navyše výborne chuti.
Je v práškovej forme čo nezaťažuje žalúdok.
Určite odporúčam svojej rodine a známym.

Overený zákazník Testuj.to Renáta

Zakúpený v Testuj.to

• Vybrala som si ho pretože je to výťažok z bylín a nie hormonalny liek.

Výživový doplnok Feminus som si vybrala pretože je na podklade výťažkov z bylín a nie hormonálny liek . Užívam ho už dlhšiu dobu a som s ním veľmi spokojná nakoľko mi pomáha zvládať hormonálnu rovnováhu a to miernejšie návaly tepla a potenie . Navyše je plný vitamínov a minerálov.

Overený zákazník Testuj.to Tatiana

• Zlozenie
  • Vsetko je top

Vyborny produkt, zlozenie uplne vyhovuje. Som spokojna s ucinkom, stale ho objednavam. Sluzby tejto znacky su vynikajuce, myslia na vas a vcas poslu dalsie balenie, aby vam nechybalo. Uz samotne balenie je nadherne a prakticke, do kazdej kabelky. Feminus je top

Overený zákazník Testuj.to Erika

• účinky výrobku
  • zloženie výrobku

Výrobok Feminus je výborný, má dobré účinky, oplatí sa dlhšie užívať, výsledky sa dostavia, nemala som návaly tepla, bola som v takej celkovej pohode, aj libido sa zlepšilo. Výrobok je v zaujímavom a pútavom obale, môžete si zobrať so sebou len jednu škatuľku do kabelku, nakoľko je pekne rozdelená na tri časti.

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Pekný obal.
  • Rýchly nástup účinku.
  • Tabletky sú dosť veľké a ťažšie sa prehltajú.

Výživový doplnok je naozaj určený pre ženy. Cítim sa lepšie a libido sa mi zvyšuje priamo úmerne s dlžkou užívania. Aj ked ho doberiem, pravdepodobne budem v užívaní pokračovať a zakúpim si produkt. Dalo by sa povedať, že výrobok lahodí oku, aj telu.

Overený zákazník Testuj.to Alena

• unikátna forma balenia

Výživový doplnok Feminus mi otvoril nové obzory v čase, keď som si myslela, že ma už nič pekné nečaká. Som nesmierne vďačná za možnosť testovania tohto produktu. Opäť sa cítim byť sama sebou, vymizli pocity dezorientácie a neistoty, lepšie zvládam pracovné nasadenie, nemám problém s koncetráciou, nehovoriac o tom, že sa mi vrátilo ženské sebavedomie v dôsledku ústupu atakov tepla, potenia a návalov.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Bezproblémové uzivanie

Feminus by som Odporúčala všetkým ženám v prechode. Mne veľmi pomohla zmiernili sa mi problémy s pleťou a hlavne problémy so spánkom. Mám viac energie aj okolie si všimol zmeny v mojej nálade . Zmiernili nočné fotenia dúfam že pri ďalšom používaní celkom vymiznú.

Meda Pharma ArmoLIPID PLUS 60 tabliet

Meda Pharma ArmoLIPID PLUS 60 tabliet

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Vyhovuje mi. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• pekný obal
  • zrozumiteľné informácie v českom aj slovenskom jazyku
  • dobrá rozpustnosť
  • jednoduchá manipulácia
  • dobrá rozpustnosť
  • rýchle účinky
  • viac energie
  • umelé sladidlo

Výživový doplnok Kloubus s grepovou príchuťou je dobre rozpustný, informácie o použití ako aj zložení sú prehľadné, rovnako aj upozornenie pre tých, u ktorých by mohlo použitie vyvolať nežiadúcu reakciu. Vrecúška sú uložené v pevnej krabičke, pri narábaní s nimi nie je žiadny problém, dobre sa otvárajú. Ako miernu nevýhodu vidím sladenie sukralózou, ale celkový dojem z doplnku to nekazí. Účinky vzhľadom na použité druhy kolagénu sú dobré a nastávajú v pomerne krátkom čase. Prejavujú sa v pocite vyššej výkonnosti, ľahšej ohybnosti svalov nielen pri behu, ale aj iných športových činnostiach, napr. bicyklovanie, cvičenie.

Overený zákazník Testuj.to Eva

Zakúpený v Testuj.to

• Elegantné balenie a pravidelná dodávka.

Feminus je v praktickom balení, jeho cena je velmi dobrá v porovnani s viacerými výživovými doplnkami na menopauzu.Obsahuje veľké množstvo liečivých bylín, ktoré dobre vplývajú na prejavy menopauzy,znížil sa mi počet návalov ,lepšie spím, som menej unavená a mam viac energie.

Overený zákazník Testuj.to Tatiana

Pridané: 8. októbra 2023

• Ľahko sa rozpúšťa
  • Grepová príchuť
  • Úcinny
  • Nemam čo vytknúť

Výživový doplnok Klobúk je hotový zázrak! Veľmi mi pomohol s mojím problémom s kolenom.Určite ho všetkým odporúčam!Má výbornú grepovú príchuť,krásnu ružovú farbu a sa ľahko sa rozpúšťa v pohári vody.Obsahuje hydrolyzovaný kolagén (bravčový) a to až 2730 mg!

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25