Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Chuť a zloženie výrobku

Na odporucanie mojej znamej, ktora trpela silnymi bolestami krizov som si zakupila 3-mesacnu kuru produktu Kloubus. Po uzivani bolest klbov a krizov sa podstatne zlepsila a miestami som sa citila bez bolesti, takze praca v zahrade mi nerobila ziadne problemy.

GymBeam GABA kapsuly pri ťažkostiach so spánkom 120 kapsúl

Primulus na podporu testosterónu 60 tabliet

Primulus na podporu testosterónu 60 tabliet

Overený zákazník Testuj.to Zdenko

Zakúpený v Testuj.to

• páči sa mi na ňom že nieje veľmi veľká tableta a má rýchly účinok na duševné zdravie muža
  • velmi sa mi nepáči ťa veľmi korenista chuť priam pelendrekova

O produkte si myslím že je odporučaný všetkyn mužom v sterdom veku ktorý majú veľkú záťaž na zdravie sexuálneho výkonu všeobecné. Tento výrobok na korenistu chuť priam pelendrekovu dobre sa prehltáva a zapína sa . Obal je prakticky dobre sa z neho vyberajú tablety je prakticky v pohode.

Overený zákazník Testuj.to Adriana

• Praktické balenie
  • Tobolky sa dobre prehĺtajú

Výživový doplnok Feminus bol moja záchrana pri denných aj nočných navaloch tepla. Svojim bohatým zložením doplnil ak všetky vitamíny, ktoré nemusím brať ešte pomimo. Balenie je praktické a zmestí sa do každej dámskej kabelky. Odporúčam ho všetkým kamarátkam,ktoré bojujú s menopauzou.

Overený zákazník Testuj.to Darina

• uzivanie
  • znizenie bolesti kolien

Vyzivovy doplnok Kloubus je baleni v sackoch, ktorych obsah sa zaleje vodou a nasledne sa uzije. Jeho chut je prijemna. Obsahuje kolagen, ako aj mnoho dalsich ucinnych latok. Pomohol mi na bolest kolien uz po trojtyzdnovom uzivani. Vyskusala som viacero kolagenovych doplnkov, ale tento hodnotim ako najviac ucinny.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Obal
  • Prirodne zlozenie
  • Cesky vyrobca
  • Rychly nástup ucinkov
  • Obsahuje aj vitaminy

Feminus zaujme na prvý pohľad pekným , elegantným balením.Má prírodné zloženie s prídavkom vitamínov.Aj po takejto dobe cítiť účinok.Mam viac energie,lepší spánok a prvé prîznaky perimenopauzy ako občasné návaly tepla zmizli .Tiež oceňujem,že to je český výrobok.

Overený zákazník Testuj.to Alžbeta

• Pravidelné doručenie
  • Áno odporúčam každej žene pri problémoch s návalmi tepla či podráženosti
  • Praktické balenie
  • Úhrady cez BÚ
  • Moc veĺké tablety na prehĺtanie

Produkt je naozaj pre ženy v menopauze super. Návaly tepla sa postupne znižujú až celkom vymiznú a žienka sa cíti ĺahšie a vitálnejšie ? obal je moc pekný a decentný. Obsahuje všetky potrebné viramíny ktoré ženy v tomto období potrebujú. Účinky sú viditeĺné pre seba a okolie cca po 2- 3 mesiacoch ale myslím si, že je to individuálne. Pravidelné dodávanie produktu je super a nie je potrebné sa o nič starať ?

Overený zákazník Testuj.to Jozef

• Praktické balenie v sáčkoch
  • . - Príjemná chuť
  • Zlepšuje stav kostí a kĺbov
  • Dobrá kombinácia prospešných látok
  • Zatiaľ bez nedostatkov

Kloubus som užíval 30 dní, čo nie je celkom výpovedná doba, keďže výrobca odporúča dlhodobé užívanie. Môžem však povedať, že mi pomohol aj z hľadiska bolesti kĺbov. Mám problémy s kolenami a s týmto doplnkom som mal istejšiu chôdzu. No a v neposlednom rade má tento výživový doplnok aj dobrú cenu.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Zlepšenie stavu pleti

Výživový doplnok ma veľmi pekný obal a z pohľadu zloženia aj kvalitu. Zdravotné účinky po mesiaci používania neviem zhodnotiť, ale potešujúcim faktom je zlepšenie kvality pleti. Bolesť v kolenách zostala zatiaľ nezmenená na intenzite, avšak menej častá. Forma podávania je osviežujúci chutný grepový nápoj, ktorý robí hrudky. Za vyskúšanie tento výrobok určite stojí aj vzhľadom k vyššej poriaďovacej cene.

Overený zákazník Testuj.to Renata

• luxusné balenie
  • veľmi silný prípravok, pozorujem zmenšenie bolesti
  • praktické sáčky
  • príjemná grapefuitová chuť
  • prášok sa nerozpúšťa úplne
  • prášok veľmi pení, vylieva sa z pohára

KLOUBUS ma zaujal nielen tým, že je najsilnejší prípravok na ochranu kĺbov na trhu. Prípravok obsahuje hydrolyzovaný kolagén, glukozamín, MSM, chondroitin a kyselinu hyaluronovú. Otváranie jednotlivých sáčkov je jednoduché a praktické. Chuť je príjemná, prevažuje príchuť grapefruitu. Prášok sa ale nerozpúšťa úplne, vo vode zostávajú nerozpustené kúsky. Už po krátkom čase používania som pozorovala zmenšenie bolesti kĺbov.

Overený zákazník Testuj.to Miriam

• Obal

Výživový doplnok Feminus má jednoduché užívanie, elegantný obal, dostupnú cenu. Po krátkom 3 týždňovom užívaní pociťujem viac energie, menej navalov tepla,menej chutí na sladké,na ostatné účinky ako lepší spánok, krajšia pleť je asi pre mňa potrebné dlhšie užívanie, ktoré zvažujem.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Kvalita tabliet
  • Pre mňa veľké tablety

Doplnok Feminus je najlepšie, čo som z doplnkov pre ženy mala. Ustúpili návaly tepla a suchosť v intímnej časti tela. Myslim, že aj vlasy majú lepšiu kvalitu. Veľmi som bola prekvapená, keď som zistila, ze pri sexe už nemám bolesti a suchosť pochvy. Odporúčam užívať ženám v menopauze.

Overený zákazník Testuj.to Zora

Zakúpený v Testuj.to

• Prospesne pre fungovanie zensekho tela
  • Prirodne suroviny, bez hormonov
  • Nezatazuje travenie
  • Cesky vyrobok
  • Mozno keby bola tabletka mensia, ale inak nic negativne som nezaznamenala
  • Nutnost uzivat dlhodobo

Tabletky Feminus velmi ocenujem v mojom pripade zmiernili navaly tepla a hlavne potenie, zlepsili mi celkovu naladu, balenie je velmi prehladne, farebne elegantne, na mna trosku mozno vacsie tabletky, a jedinu nevyhodu vidim mozno v tom, ze v mojom obdobi je potrebne uzivat tieto tabletky dlhodobo pre jej ucinky. Ale celkove som s vyrobkom Feminus velmi spokojna.

Meda Pharma ArmoLIPID PLUS 60 tabliet

Meda Pharma ArmoLIPID PLUS 60 tabliet

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

• 60tabliet v baleni s ryzou co ma stahovat cholesterol
  • Po dobratidvoch davok ziadna zmena

Po dobrati dvoch davok kontrola u lekara nezistila ziadny pokles cholestrolu,Zmenil som to na Ostropestrec a tam uz bola zmena

Overený zákazník Testuj.to Lubomir

• Chuť, účinok

Veľmi pozitívne mi ovplyvnil pohyb po schodoch s ktorým som mal najväčšie problémy a navyše má aj príjemnú chuť, čo veľmi priaznivo uľahčuje pitie prípravku. Tento výrobok má po niekolkotyzdnovom používaní veľmi milo prekvapil svojimi pozitívnymi účinkami na môj pohybový aparát a hlavne na kolenne kĺby na ktoré je primárne určený.

Overený zákazník Testuj.to Peter

Zakúpený v Testuj.to

• cena za jednu dávku pri výhodnom balení
  • vrecká, teda vhodné aj na cestovanie, nakoľko nemusím brať celé balenie, resp. si dávku odsýpať a vážiť
  • pociťujem pozitívnu zmenu
  • príjemná chuť
  • domáci výrobca (ČR)
  • pre mňa, nie úplne, že priamo negatívum, je samotné balenie, ktoré je podľa mňa na úkor ceny veľmi luxusné a moderné, čo v konečnom dôsledku zvyšuje cenu samotného produktu, najmä, ako plánujem produkt kupovať dlhodobo – no toto nie je negatívum samotného produktu ?

Mám opotrebovanie bedrových kĺbov II. stupňa (37 rokov, výška 194 cm a váha 106 kg): dôvod ťažké váhy pri drepoch a dedičnosť. Po viacerých recenziách som si objednal KLOUBUS - priamo z oficiálneho e-shopu predajcu a v tom najvýhodnejšom balení (3+1 zadarmo). Ako prvé som si všimol výhodu, že denné dávky boli vo forme prášku a priamo rozdelené do vreciek, ktorých obsah nasypem do pohára, zalejem cca 2-3 dcl vody a rozmiešam. Ďalšou výhodou cena za jednu dávku pri najvýhodnejšom balení (1 plechovkové pivo, resp. čokoládová tyčinka). KLOUBUS som užíval najmä krátko pred spaním.
Aktuálne po 3. mesiaci pociťujem zlepšenie, nakoľko bolesť ľavého bedrového kĺbu v podstate mizne, ktorá bola pôvodne najhoršia pri začiatku pohybu, kedy som začal až krívať. Taktiež pri športe nemám viac-menej väčšie problémy, teda pri behu a plávaní sa už nemusím sústreďovať na to, že hoci kedy môže prísť bolesť. Chuť je príjemná a osviežujúca, balenie luxusné a kvalitne prevedené, pre mňa na úkor ceny :)

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• Český výrobca
  • Veľkosť tabletiek
  • Viditeľné účinky
  • Nic

Feminus ma zaujal svojím elegantným balením, ktoré pôsobí veľmi luxusne. Tabletky sú rozdelené v troch menších krabičkách a tie sú uložené v jednej väčšej. Potešilo ma, že sa jedná o českého výrobcu. Už po 2 týždňoch užìvania som sa cítila lepšie. Moja pleť bola krajšia, návaly tepla a červené líca sa stratili. Dokonca prestala aj bolesť prsníkov, ktorá bola kvôli mojej hormonálnej nerovnováhe príliš častá. Určite odporùčam vyskúšať.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Dávkovanie v sáčkoch
  • Spratné sáčky
  • Na každom sáčku je dátum spotreby
  • Pekný dizajn obalu
  • Rozpustnosť produktu
  • Príchuť mi nesedí
  • Pena v pohári, keď sa zaleje.

Tento produkt je jeden z mála, ktorý mi svojou formou vyhovuje. Tablety užívam nerada, forma prášku mi celkom vyhovuje, ale úplne najlepšie by pre mňa bolo užívať Kloubus vo forme gumíkov. To je moja obľúbená forma vitamínov. Zarobila som si vždy večer jedno vrecúško Kloubusu do pohára s čistou vodou. Príchuť tohto produktu mi však nesadla. Zo začiatku som mala pocit, že to budem musieť piť každý deň na silu, ale po čase som si na tú príchuť ako-tak zvykla. Dala som ho ochutnať aj členom rodiny, ale nikomu nechutilo :D Tiež mi vadila pena v pohári, keď som si Kloubus zarobila s vodou. Musela som vždy počkať, kým pena z pohára úplne zmizne (vyšumí), inak sa mi to nedalo piť. Bolo to pre mňa nepríjemné. Osobne by som si ho už opäť nekúpila.

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• 100 percent prírodný produkt
  • dostupnosť
  • nič negatívne som nenašla

Feminus je skvelý prírodný produkt, ktorý užívam už niekoľko mesiacov.
Cítim sa vitálnejšia, mám viac energie, krajšiu pleť, vlasy, aj spánok.
Mala som bolesti prsníkov a tieto celkom ustali, za čo som nesmierne šťastná. Som spokojná aj s cenou, jediné na čo stále čakám, či sa mi vráti chuť na sex.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Ľahká rozpustnosť
  • Osviežujúca chuť
  • Kvalitné balenie
  • Jednoduché užívanie

Užívanie výživového doplnku Kloubus je veľmi jednoduché. Nemusíte prehĺtať žiadne veľké tablety ani žuvať zvláštnu kolagénovú hmotu ale stačí len rozmiešať prášok vo vode a vznikne Vám veľmi chutný nápoj s osviežujúcou grepovou príchuťou. Užíva sa raz denne, spolu s jedlom alebo po jedle a vždy po jeho užití som mala pocit dodanej energie. Zároveň sa mi osvedčil počas rekonvalescencie po zlomenine zápästia, kedy bolesť rýchlo ustupovala a rehabilitácia bola zjednodušená.

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25