Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 4. októbra 2023

• Veľkosť tabletky

Feminus tabletky prekvapili. Mám viac energie, aj libido sa zväčšilo. Bála som sa že budú ťažké na môj citlivý žalúdok. Ziadne ťaženie ani kŕče. Cena na mesiac je cca 20e čo je z môjho pohľadu ešte dostupná cena.
Skončili mi zmeny nálad, návaly ako je úplne prirodzene v menopauze. Účinky Feminus som začala pociťovať už 5 deň užívania. Odporúčam ho ženám čo chcú mať pokojný prechod menopauzou a ktoré nechcú stratiť svoju energiu.
Balene sú na 10 dni v jednej krabičke, čo ocenia ženy do kabely.
Zloženie tabletiek je zrozumiteľne rozpísané na zadnej strane krabičky.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

Pridané: 3. októbra 2023

• Chut
  • Množstvo vitaminov
  • Zlepenie zdravotného stavu
  • Nic

Produkt kloubus prišiel v krásnej modernej krabičke so sackami ktoré sa jednoducho davkovali do pohára s vodou. Príchuť bola grep ale milo prekvapila, nebolo to horké ale príjemné sladké. Zlepšil sa mi aj môj zdravotný stav, menej bolestivé kĺby a problém s bolestivymi pätami

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 2. októbra 2023

• Veľkosť balenia
  • Rýchla rozpustnosť
  • Viditeľne účinky už po par použitiach
  • Dostupnosť
  • Chuť

Jednoznačne prvý výživový doplnok čo spĺňa to, čo sľubuje. Zloženie je bohaté, jediné čo mi na ňom vadí je chuť ale to pri všetkých podivných produktoch. Účinky som spozorovala už po pár použitiach- nebola som taká unavená a taktiež ma ani tak neboleli kosti a kĺby po celom dni. Pre tých ktorý váhajú- určite choďte do toho, za tú cenu a dostupnosť sa to oplati

Overený zákazník Testuj.to laura

Pridané: 30. septembra 2023

• Nezatazuje zaludok
  • Tabletky
  • Velkost

Pouzivam jo uz mesiac a som spokojna nemavam take navaly tepla a spim spokojnejsie, nesom taka unavena a upravil sa mi aj cyklus menstruacie. A hlavne ze to prirodny produkt ktory nezatazuje zaludok som maximalne spokojna a mozem len odporucit moju skusenost

Overený zákazník Testuj.to LARA

• obal
  • dizajn
  • popis komponentov a ich množstvo
  • Vedľajšie účinky zložiek nie sú napísané

Moje skúsenosti s Feminus sú veľmi dobré; Používam ho už viac ako tri roky, pretože som začala mať návaly a nedostatok energie. Tieto zmizli, mám energiu a vlasy sú pevnejšie. Chýba mi však, že sa v obalke nehovorí o reakciách, ktoré môžu komponenty vyvolať, pretože som to odporučila mojej mame a spôsobilo jej to vracanie a bolesti žalúdka.

Medard1999 Medard1999

• skvelé účinky
  • výhodné balenia aj pre vodičov
  • nepríjemná horká chuť

Rayzzer je vyborny pre svoje ucinky idealny pre soferov s povolania. Clovek sa viac dokaze sustredit za volantom vydrzi dlhsie soferovat bez stresu ze sa volaco stane. Vyborne je ze su to tablety ale ta chut nezvykol som si. Zapijam vodou a prehltam. Urcite odporucam nielen soferom. Ja mam rad sladke a mne ta chut vadi.

MrBeast MrBeast

• rýchle doručenie
  • účinky výrobku
  • chuť

Ocenujem dorucenie do 24 hodin. Prva skúsenost bola negativna, na chut som si zvykal asi 5 tablliet. Teraz mi kyslejsia chut uz nevadi, ale musel som si fakt zvyknut.Ucinky su presne ako udava vyrobca. Energia na niekolko hodin, lepsie sústredenie a clovek zvlada pracovat v mensom strese. Za mna najdolezitejsi bod, uz nepijem kavu a hlavne energeticke napoje. Mal som extremne precitlivene zuby, to musim fakt zdoraznit. Po rokoch pitia energetakov ocenujem tento vyrobok.

Overený zákazník Testuj.to Eva

Pridané: 27. septembra 2023

• vôňa
  • príjemná grepová chuť
  • jednoduchá príprava
  • prírodné zloženie
  • pozitívne účinky na telo

Nápoj som si pripravola každé ráno po raňajkách. Už po pár dňoch užívania som pocítila pozitívnu zmenu. Prestali ma bolieť kĺby a kolená a celkovo som sa cítila lepšie. Účinky výrobku sa dostavili skôr, ako som predpokladala. Keďže preferujem prášok pred tabletkami, bola som s jeho formou spokojná. Nápoj má jemnú grepovú príchuť. Páči sa mi aj zloženie, ktoré je prírodného pôvodu. Výrobok môžem doporučiť i pre seniorov.

Meda Pharma ArmoLIPID PLUS 60 tabliet

Meda Pharma ArmoLIPID PLUS 60 tabliet

Marion Marion

Pridané: 26. septembra 2023

• Mimoriadne účinný doplnok výživy, efektívne mi znížil lipidy, konkrétne cholesterol a triacylglyceroly (staršie triglyceridy) v krvi, mám viditeľné výsledky, s ktorými som spokojná ja aj doktor, takže vrele doporučujem všetkým!
  • Veľké cenové rozdiely pri tomto výrobku, 60 tbl. balenie kúpite v kamennej predajni za cca 30€ a na e-shopoch v pohode aj za 17,50€, takže si urobte prieskum trhu a vyberte cenovo najvýhodnejšie.

Jednoznačne odporúčam, naozaj účinný doplnok výživy!!!

KiKitaXCSX KiKitaXCSX

• Vynikajúce sústredenie
  • Príjemná chuť
  • Výhodné balenie
  • Prírodné zložky
  • Cena a kvalita

Hneď od prvého okamihu som bola zvedavá a zároveň trochu nervózna, či Rayzzer naplní moje vysoké očakávania. Po troch baleniach mi bolo jasné, že som našla, to čo som hľadala. S Rayzzer som pocitujem úplne iný level sústredenia. Užívanie je pre mňa malý rituál, ktorý ma upokojuje, hlavne vďaka tej príjemnej chuti. Rayzzer je pre mňa viac než len suplement, je to moja malá denná dávka energie, pokoja a sústredenia v hektickom svete. Odporúčam

Jarko Jarko

• Rýchli dovoz
  • Pomerne lacné pri dnešnej inflácií
  • V porovnaní s konkurenciou dlhší účinok a lepšie sústredenie
  • Príjemná chuť
  • Uvítal by som menšie cestovné balenie

Vyhovuje mi forma cmúľacej tablety. Chuť je príjemná, mierne horká a trošku pikantná. Efekty sa dostavia po 30 minútach a účinok pretrváva približne 5 hodín. Nie je to žiadny nakopávač, ale funguje stabilne a bez závratov. Uvítal by som malé balenie do aktovky. Krabička prišla veľmi pekne zabalená. Oceňujem, že je to slovenská spoločnosť.

Zakúpený v Testuj.to

• Pozitivne účinky už po týždni užívania

S výživovým doplnkom som nadpriemerne spokojná. Zmenila som pomer vody na jedno vrecúško. Lebo pri použití 250ml vody mi nápoj nechutil, tak som si prášok rozrábala v 150ml vody. Po týždennom užívaní som cítila zmeny k lepšiemu, prestali ma bolieť kĺby a moja pokožka tela a pleti bola pevnejšia a jasnejšia. Určite treba užívať tento doplnok dlhšie, na pozitívne účinky na telo. Balenie mi vyhovuje, aj cena.

Allnature Noni Premium 100% Bio šťava 1 l

Pridané: 24. septembra 2023

• Balenie
  • Chut
  • Zlozenie
  • Tazsie sa rozpustal vo vode

Vyrobok ma prijemnu chut , tazsie sa rozpustil vo vode ale to nie je jeho negativum , nechutil po rybach . Klb su menej bolestive . Viac hybne. Balenie a sacky mi vyhovovali pri uzivani . Vyrobok si rada zakupim zase.
Mam pocit ze kloubus je to pravw pre moje klby

Medveď natural 2xPokojná myseľ 60 kapsúl

Advanced Health Fulvová kyselina sprej 50 ml

Advanced Health Fulvová kyselina sprej 50 ml

Overený zákazník Advancedhealth Eva

Zakúpený v Advancedhealth

Este to neviem posudit,produkt mam kratko,ale mam reflux a tie 4 dni co ho beriem ke to ok

• Účinnosť

Nakoľko som v menopauze, aj môj gynekológ mi odporučil brat rôzne výživové doplnky pre zmiernenie únavy, a vykyv nálad. Natrafila som teda na Feminius a musím povedať, že už po 2 týždňoch mám pocit, že nie som taká unavená, ako predtým. Uvidíme ako budú účinkovať ďalej.

• Zloženie

Produkt patrí k jedným z najlepších výživových doplnkov na kĺby na Slovenskom trhu. Aj keď kúpa výživových doplnkov je iba prvý krok, a treba ich užívať dlhodobo aby človek videl výsledky, podľa zloženia produkt vyzerá naozaj veľmi prospešne. Snáď pomôže. Zatiaľ vidím, že predtým čo má po 5000 krokoch začali bolet kĺby, teraz je to cca po 8000-10.000, čo považujem za zlepšenie. A to považujem za úspech. Preto môžem skonštatovať, že doplnok pomáha.

Overený zákazník Testuj.to Vanessa

Pridané: 22. septembra 2023

• Spokojnost maximálná

Vyživový doplnok ktorý potrebujete na klby a chrupavku ak máte tažkosti,mne to po týždni pomohlo odporučám.Balenie je vyborné môžte si to lachko zobrat zo sebou na cestu ;) za mna 10/10 má vybornu sladku chuť a chuti skvelo,má bohaté zloženie čo je tiež velké plus a aj cena je vyborná.

Overený zákazník Testuj.to Miroslav

Pridané: 22. septembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Super produkt nezaťažuje tráviaci system
  • Jednoduche užívanie
  • Skvelá chuť
  • NIC som nezistí

Prvou vlastnosťou, ktorú hodnotím naozaj pozitívne, je jednoduchá a bezproblémová príprava. Nie je potrebný šejker ani mixér, stačí obsah vrecka vysypať do pohára, premiešať lyžičkou a Kloubus sa úplne rozpustí.KLOUBUS mi veľmi pomohol v aktívnom živote, kedy som bol v obrovskom fyzickom i psychickom vyťažení a bolesti boli dakedy neznesiteľné. KLOUBUS som začal pravidelne užívať, počas týždňa sa stav výrazne zlepšil. Na produkte by som vyzdvihol hlavne jeho skvelú chuť a rozpustnosť a hlavne účinnosť.

Zobrazujem 361 - 380 zo 500 recenzií 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25