Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 21. septembra 2023

• Balenie

Čítala som o tomto produkte a rozhodla som sa, aby ho skúsila moja mama, ktorá momentálne zažíva obdobie menopauzy. Okrem toho, že máva zlý spánok a nadmerne sa potí, tak máva problém aj s pleťou, nechtami a vlasmi. Po týždni uživania tohto produktu si všimla zmeny. Spánok sa jej zlepšil. Pleť sa jej vyčistila. Nechty jej spevneli. Vlasy sa jej zdajú zdravšie. Feminus jej pomohol aj s nadmerným potení. Je spokojná, produkt by určite odporúčila aj ostatným, ktorý majú podobné problémy.

Overený zákazník Testuj.to Henrieta

Pridané: 21. septembra 2023

• balenie
  • bohaté zloženie
  • riešenie problémov spojených s menopauzou

Feminus výživový doplnok mi pomohol s bolesťami hlavy počas menštruácie. Zlepšil sa mi celkový zdravotný stav, zlepšila sa mi imunita. Presvedčilo ma zloženie doplnku, ktoré pomáha ženám v menopauze a v neposlednom rade výrobok má veľmi elegantný obal.

Overený zákazník Testuj.to Iveta

Pridané: 19. septembra 2023

• Áno
  • Nie je nič, čo by som vytkla

Od kedy užívam Feminus, cítim sa lepšie, mám viac energie, konečne dobre spím po rokoch nevyspatia. Návaly, ktoré som mala každých 5 min, prestali po 3 týždňoch.Obal je luxusný v krabičkach. Tableta sa dobre prehlta. Je to jediný výrobok, na trhu, ktorý naozaj funguje. Odporúčam.

Rayzzer Energy & Brain Hacker 3x25 tabliet

Rayzzer Energy & Brain Hacker 3x25 tabliet

Jarmilka5 Jarmilka5

Pridané: 18. septembra 2023

• sustredenie
  • energia
  • na chut som si zvykala asi tyzden

kupovala som na odporucanie od kolegyni. Citelne lepsie sustredenie a koncetracia. Viac energie a chut pracovat. Trpim histaminovou intoleranciou a vobec nemam problemy. Dokazem cely den fungovat a citim sa velmi dobre.

Rayzzer Energy & Brain Hacker 25 tabliet

Rayzzer Energy & Brain Hacker 25 tabliet

Mário Kurek Mário Kurek

Pridané: 18. septembra 2023

• Cena vs. výkon 100%

Super účinky. Užívam hlavne pred prácou. V minulosti som pil veľa energetákov, ale s týmto produktom už nemusím. Sústredenie, energia, lepší pracovný výkon.

HEALTH LINK Prášok Ashwagandha 250 g

HEALTH LINK Prášok Ashwagandha 250 g

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Darina

Pridané: 15. septembra 2023

(naposledy upravené 12. októbra 2023)

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

Syn užíva a je spokojný .

VERSAN SHOTS 30 x 10 ml

VERSAN SHOTS 30 x 10 ml

Overený zákazník Pilulka.sk Cyro

Pridané: 10. septembra 2023

(naposledy upravené 7. októbra 2023)

Zakúpený v Pilulka.sk

Kvalita

Šatavari kapsule Hormonálna rovnováha Organic India 60 kapsúl

Šatavari kapsule Hormonálna rovnováha Organic India 60 kapsúl

Overený zákazník AjurShop Overený zákazník

Pridané: 9. septembra 2023

Zakúpený v AjurShop

• Naozaj účinkujúca bylinka, odporúčam vrelo všetkým. Z osobnej skúsenosti viem, že predmenopauzový stav dokáže krásne upraviť, vyrovnať hormóny a zároveň spolu s ashwagandou zbaviť ženu myomov.

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

Pridané: 6. septembra 2023

• Dobre vstrebateľná forma železa
  • Zmierňuje pocit studených končatín
  • Recyklovateľné balenie

Doplnok stravy Beggs Iron je v atraktívnom sklenenom obale. Obalené tablety majú ideálnu veľkosť a dobre sa prehĺtajú. Železo som užívala v období po pôrode, keď som rýchlo prestala pociťovať slabosť a dokonca zmizol aj pocit studených končatín. Železo v dobre vstrebateľnej forme bisglycinátu môžem odporučiť.

Just Olej z 31 léčivých bylin 50 ml

Just Olej z 31 léčivých bylin 50 ml

Overený zákazník Kosmetika Eva Overený zákazník

Pridané: 6. septembra 2023

Zakúpený v Kosmetika Eva

• olej just som s ním spokojná

Overený zákazník Testuj.to Vlasta

• účinnosť

Testovala som doplnok stravy Beggs Omega-3, EPA+DHA, veľkosť kapsúl je podobná ako iné kapsule, pre dieťa sú príliš veľké, dávkovanie je jednoduché, páči sa mi dizajn balenia - sklenená fľaša, jednoduchý návod, po užívaní sa cítim lepšie, som spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Ekologické balenie
  • Dobrá znášanlivosť

Dlhodobo trpím anémiou a tento prípravok mi veľmi pomohol a upravil hladinu hemoglobínu. Doktorom predpísané lieky mi nerobili dobre. Beggs Iron mi nespôsobil žiadne ťažkosti a ešte mi posilnil imunitu. V dnešnej plastovej dobe oceňujem ekologicky pripravené balenie.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Obal
  • Zloženie

Omega má veľmi krásny sklenený obal, s tým už sa človek v dnešnej dobe veľmi nestretne. V porovnaní s inými kapsulami majú viac EPA a DHA. Veľkosťou sú rovnaké ako všetky ostatné omega kapsuly. S kapsulami som spokojná, stačí užívať 2 kapsule denne. Určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 4. septembra 2023

• Super zloženie
  • Veľmi dobré účinky
  • Cítim sa skvele

Doplnok stravy Beggs Iron bisglycinatw 20mg mám už vyskúšaný a má na mňa veľmi dobrý vplyv. Keďže sme tehotná,potrebujem železo a tento doplnok stravy mi veľmi pomáha a vyhovuje. Odporúčam určite každému vyskúšať...spokojnosť bude veľká :) :)

Alavis Maxima Bestier Tribulus kapsúl 60 ks

Alavis Maxima Bestier Tribulus kapsúl 60 ks

Overený zákazník Dr.Max lekáreň Sebastián

Pridané: 4. septembra 2023

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

• Kvalita
  • Účinnosť

Nasilnejší tribulus, ktorý som doteraz vyskúšal. Zabral presne tak ako som očakával. Určite ho odporučím aj ďalším mojim známym.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Veľkosť tabletiek
  • Prírodné zloženie
  • Moderný obal
  • Mám viac energie
  • Česká značka

Tabletky majú super veľkosť a ľahko sa prehĺtajú. Tabletky som používala 1x denne. Vyskúšala som veľa produktov a tento u mňa vyhráva.

Balenie je moderné a hlavne je vyrobené v ČR, čo veľmi oceňujem.

Som menej unavená a mám o niečo viac energie. Vrelo odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Alica

• Dobré prehĺtanie
  • Rozumná denná dávka
  • Velké kapsle

Doplnky stravy užívam dlhodobo, ale rybí olej medzi nimi chýbal. Preto som rada, že som dostala príležitosť otestovať tento produkt. Na prvý pohľad ma zaujal obal. Jednoduchý, ale lákavý dizajn. Množstvo dennej dávky je tak akurát, len veľkosť kapsúl je možno zbytočne veľká. Neviem si predstaviť, že by ich prehltlo šesťročné dieťa. Ale pre dospelého sa to dá. Celkovo som s výrobkom spokojná a ak človek vie, že má nedostatok Omega-3, môžem len odporučiť :)

Overený zákazník Testuj.to Sára

• ľahko sa prehĺta
  • primerané dávkovanie

Kapsuly Omega od Beggs sú pomerne veľké, ale ľahko sa prehĺtajú. Chuť nič moc, majú miernu pachuť a z fľaštičky je cítiť rybacinu, ale potom ju nie je cítiť z dychu.
Vzhľadom na to, že účinky omega doplnkov na telo sú skôr dlhodobé, ťažko teraz hodnotiť.

Overený zákazník Testuj.to Milena

• Kapsuly sa ľahko prehĺtajú
  • Pekné balenie
  • Kapsuly sú českej výroby
  • Doplnok bez lepku a laktózy
  • Pôsobí aj ako očná výživa, preto som nemusela užívať zvlášť doplnok na výživu očí
  • Kapsuly nezapáchajú

Užívala som dve kapsuly denne. Dobre sa prehĺtali vďaka gélovej konzistencii, hoci sú dosť veľké. Doplnok priaznivo vplýva aj na stav mojich očí, počas užívania Beggs Omega-3 som nemusela užívať samostatný doplnok na výživu očí. Veľmi oceňujem český pôvod a to, že kapsule sú bez lepku, bez laktózy a nie sú cítiť rybacinou

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Prírodné zloženie
  • Praktické balenie

Prvýkrát som mala možnosť vyskúšať doplnok stravy značky Beggs. Príjemne ma prekvapila tmavá sklenená fľaštička bez potreby ďalších papierových krabičiek, praktický šróbovací uzáver a najmä zloženie kapsúl, ktoré sú úplne prírodné. Veľkosť kapsúl je podľa mňa úplne v poriadku a užívanie ideálne. Vzhľadom na to, že je vhodná aj pre dojčiace mamičky, mohla som v pokoji začať užívať. Som veľmi spokojná a už po prvej kapsule som pocítila zníženie únavy, takže mám energie na rozdávanie.

Zobrazujem 381 - 400 zo 500 recenzií 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25