Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Karel

• Balenie

Už hneď po otvorení sa mi výrobok zapacil pekná krabička a pekne krabičky v nej hneď som aj začal používať už po pár dňoch som cítil viac energie a aj som sa lepšie vyspal určite ho budem používať aj na ďalej nakoľko sa mi zlepšil môj život len v dobrom viac spánku viac energie a žiadne problémy s energiou

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

Zakúpený v Testuj.to

• Účinnosť , celkové zlepšenie vitality, veľmi dobre zvolený pomer obsahových látok
  • Tvrdá a veľká kapsula ktorá sa ťažko prehĺta, avšak účinnosť vyvážila toto negatívum

Výživový doplnok Primulus- príjemné prekvapenie!
Mám 45 rokov.
Nakoľko mám s podrobnými doplnkami viac skúseností viem porovnať účinnosť s inými prípravkami.
Po 3 týždňoch užívania tohto doplnku na základe vlastnej skúsenosti píšem recenziu. Začnem slovami: áno, funguje. Nesklamal.
Užíval som doporučené dávkovanie 2x denne 1 tableta.
Veľmi dobre zvolený pomer a zloženie obsahových látok v chelátovej úprave zaručuje vysokú mieru využiteľnosti.
Nečakajte žiaden nášlah alebo okamžitú erekciu a podobne. Účinky sú mierne ale zreteľné, zlepšenie celkovej vitality a kondície je citeľné, má dobrý vplyv aj na odolnosť voči stresu a na podporu imunity. A aj na sexuálnu výkonnosť. Určite je vhodný na dlhodobé užívanie. Celkový dojem zanechal dobrý, od štýlového balenia až po účinnosť. Jediné negatívum je veľkosť a tvar tvrdej kapsule ktorá sa ťažko prehĺta. Inak super

Overený zákazník Testuj.to Milo

• obal
  • rozdeleniebalenia
  • žiaden viditeľný účinok

Daný testovaný výrobok PRIMULUS je dizajnovo pekne zabalí v krabyčke v kotrej sa nachádzajú 3 balenia. Obsah je zaujímavý sú to vitamíny, minerály a aj rôzne bilinné prvky. Mne osobne to udržalo cukor na primeranej norme, no ostatné ostali nad normu, takže buď to na mne nie je účinné alebo musím brať ešte dlhšiu dobu, ako som užil.

Overený zákazník Testuj.to Dominik

• Prírodné zloženie
  • Pridané vitamíny, minerály
  • Mám viac energie, nie som vyčerpaný
  • Zlepšil sa mi spánok
  • Väčšia chuť na sex
  • Dizajn balenia
  • Veľkosť tablety, drsnejší povrch
  • Chuť

Primulus ma prekvapil svojim pekným štýlovým dizajnom, prírodným zložením a účinkami. Praktické menšie balenia vo vnútri sú super aj na cestovanie. Zloženie je obohatené o vitamíny a minerály. Po takmer mesiaci užívania vidím zmeny najmä v tom, že mám cez deň viac energie, po práci nie som vyčerpaný. Zlepšilo sa mi sústredenie a znížil stres. Lepšie spím, a mierne sa zvýšilo aj libido. Tablety by mohli byť trochu menšie, chuť nie je veľmi príjemná. Inak som veľmi spokojný a určite ho môžem len odporúčať.

Overený zákazník Testuj.to Blažej

• obal
  • praktické roztriedenie kapsúl
  • pomalý nástup účinku

Výživový doplnok stravy počas môjho testovania mierne splnil očakávania. Bol som často unavený, necítil sa ako keby vo svojej vnútornej pohode. Po užívaní som cítil mierne zlepšenie, nepohodu už tak nepociťujem ako predtým. Odporučil by som výrobok užívať dlhšie ako je jedno balenie.

Overený zákazník Testuj.to Jaroslav

Zakúpený v Testuj.to

• Účinok to má určite,asi individuálne to je
  • Asi nič.

Účinkuje ,ale asi individuálne to bude u každého človeka inak. Je tam cítiť väčšiu energii o niečo v priebehu dňa,aj chuť na Sex o máličko. Ale únava večer je stále . Ako píšem vyšie,asi u každého človeka inak. Odporučiť to môžem určite pre každého človeka

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• Komplexnosť produktu
  • Originálny obal
  • Zloženie produktu
  • Pozitívny účinok na organizmus
  • Osobne nepreferujem veľké tabletky

Obal produktu pôsobí luxusne. Vhodné aj ako darček pre muža. Je to komplexný výživový doplnok s rýchlym účinkom. Užíval som 2 tabletky denne po jedle. Počas jeho užívania som mal viac energie a nebol som unavený. Má pozitívny vplyv aj na sexuálny život.

• Príjemná chuť
  • Viacej druhov príchutí v balenin
  • Dizajn balenia
  • Zlešenie kvality vlasov
  • Zjemnenie pleti
  • Nižšia bolesť členka
  • Nenašla som nič

Veľmi na prekvapila príjemná chuť kolagénu a veľkou výhodou je tak isto aj,ze balenie obsahuje rovno tri rôzne príchute, keďže nemusím ceky mesiac piť len jeden druh. Pozitívne vplýva na vlasy, vidieť zlepšenie kvality koncekov a aj menej padajú. Zároveň mam hladsiu pleť na tvári. Prekvapilo ma, že aj po mesiaci užívania už cítiť rozdiel aj na kĺboch, mam členok po operáciách a cítim mierne zlepšenie, nižšia bolestivosť co je pre mňa to najväčšie pozitívum

• Chuť mútivitamínov
  • Zloženie
  • Podpora imunity
  • Zatiaľ žiadne

Multivitamíny, majú pekný obal, deti hneď zaujal aj obsahom, pokial dobre docvakne vrchnák je pre deti náročnejšie ich otvóriť. Cmúlacie toboľky chutia výborne. Aj keď su tvrdé dobre sa rozpúšťajú, maju veľmi dobré zloženie, skvelé ako prevencia počas školského roku. Deti mávam často choré, dopujeme sa céčkom a déčkom a tu to najdete v jednom balení aj s inými prospešnými zložkami. Zatiaľ sme s vyrobkom veľmi spokojný, určite ho budeme kupovat aj nadalej, vnímame pozitívny účinok na imunitu. Detičky sú naozaj odolnejšie od kedy uživame.

• super produkt
  • som veľmi spokojná
  • výborná chuť u všetkých troch prichutiach
  • po rozpustení rovnaká ružová farba vo všetkých troch prichutiach…

Venira kolagénový drink je ideálnou voľbou ako v organizme doplniť účinné látky. Jeho úloha v ľudskom tele je nenahraditeľná. Kolagén je totiž najrozšírenejšou bielkovinou v ľudskom tele. Jeho 3 úžasné príchuťe si určite zamilujete. Jednoduché a pohodlné užívanie 1 sáčok 1x denne sa uz po 1 mesiaci užívania odzrkadlí na Vašich vlasoch, nechtoch, pohybovom aparáte a celkovej sviežosti celého tela…, taktiež lieči akné a je výživou pre chrupavky a kosti. Venira kolagén obsahuje pravý hydrolyzovaný kolagén 8000mg + ďalších 10 dôležitých zložiek ako vit. C, Zinok, Selén, vit. B2, B3, B6, B9, biotín…, ktoré ocenia najmä Vaše vlasy, nechty, či pokožka..Už po 1 mesiaci užívania sú moje vlasy krásne, zdravé, lesklé…pokožka žiari, nechty sa prestali lámať…100% odporúčam ??..

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Veľkosť tabletky

Výrobok Primulus splnil naše očakávania. Tablety sa ľahko užívajú, dodržuje odporúčanú dennú dávku, ktorá je 2 tablety denne. Manžel sa cíti vitálnejší a ma oveľa viac chuť na sex. Takže v konečnom dôsledku sme veľmi spokojní obidvaja. Jediná nevýhoda je veľkosť tabliet ale všetko ostatné hodnotíme kladne.

• Balenie,príchute, vôňa, účinok
  • Nemam čo vytknúť

S kolagenovym napojom som
veľmi spokojna,príjemná ovocná chuť,za mňa top jahoda/limetka ,praktické balenie, po mesačnom užívaní vlasy viditeľne zdravšie, lesklé,nechty pevnejšie bez štiepenia, celková sviežosť celého tela,tento produkt môžem vrelo odporučiť ?

Overený zákazník Testuj.to Lubomir

• Účinok

Jeho účinky po pár dňoch používaní sa dostavili taktiež nesklamal a výsledok, ktorý sľuboval sa skutočne dostavil. Primulus svojim zložením zlepšuje celkový fyzicky aj psychicky stav mužov po 35 tom roku života. Tento výrobok má zaujal hneď po rozbalení jeho obal v zara veľmi exkluzívne až luxusné.

Geloren Active pomaranč kĺbová výživa 400 g 90 želé

Geloren Active pomaranč kĺbová výživa 400 g 90 želé

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Overený zákazník

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

• Výborná príchuť.

Overený zákazník Testuj.to Jozef

• Veľkosť tabliet
  • Chuť

Doporučujem všetkým rýchlikom. Styk je lepší a precitenejsi. Plus prechod do český povedané do druhého mladí.Urologický problém sa zmení a všetko je ako ma byt. Len ako vždy mám problém s chuťou . Dúfam len ak niekto bude robiť chuť nedá tam mentol . Skorej by som uvítal škoricu ako tic tac čo sa už nepredáva. Palive pikantne a vonia v ústach .

Overený zákazník Testuj.to Ľubomír

• Všetko dobré
  • Kvalita

Bol som veľmi skeptický voči tomuto výrobku, ale s čistým svedomím môžem povedať, že tento výrobok je vážne geniálny. Moja únava po práci sa takmer vytratila, som oveľa čerstvejší a začal som to pociťovať asi po troch štyroch dňoch používania. Odporúčam to s absolútne čistým svedomím.

Overený zákazník Testuj.to miloš

Pridané: 2. novembra 2023

• Balenie
  • Počet tabliet
  • Zloženie

Produkt odporúčam mužom, ktorí sú stále unavení, bez chute do života. Po užívaní pociťujem zlepšenie kondície, mysle, podporil mi imunitu a hlavne zlepšil kvalitu spánku čím mi dopomohol k načerpanie sily a energie. Nepociťujem už únavu a vyčerpanie, práve naopak. Oceňujem zloženie, ktoré je rovnomerne vyvážené a poskytuje všetky potrebné vitamíny a minerály pre správne fungovanie tela muža. Naviac má produkt zaujímavé balenie. Za mňa určite áno a budem pokračovať z užívaní.

Overený zákazník Testuj.to Maroš

Pridané: 2. novembra 2023

• Účinky

Som rád, že som začal používať tento výživový doplnok. Pomohol mi v sexuálnej sfére ale takisto čo sa týka oddychu a spánku. Obal výrobku je skvelé navrhnutý . Po otvorení obalu ma vo vnútri čakali ďalšie tri obaly po 20ks tabletiek. Je to naozaj super účinný doplnok stravy

• Forma
  • Účinky
  • Sladučká chuť
  • Chutia trošku ako tabletky

Po ochutnaní deťom sa hneď páčili tabletky, odvtedy sa tešia na to, keď si ich môžu dať, ich farba je fialová, čo sa deťom obzvlášť páči. Deťom celkovo chutia tabletky, a dostávajú s nimi aj dostatočné množstvo vitamínov. Marťankovia tabletky sú super voľbou pre detičky, aby si radi dali vitamíny a aby zostali zdravé.

• Tvar vitaminov
  • Velkosť vitaminov
  • Chuť
  • Nemám čo by som vytkla

Skvelé vitamíny, ktoré dcérka dostáva vždy na jeseň a v zime, doplní si vitamíny a ešte sa na ne aj teší, pretože jej veľmi chutia, čo je za mňa najväčšia radosť, že ju nemusím nútiť ich užívať. Často sa s nimi najprv hrá, keďže vitamín vyzerá ako mimozemšťan. Mne osobne tiež veľmi chutia a tak niekedy neodolám a sama si dám ?

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]