Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

OstroVit Gaba Plus 90 tabliet

OstroVit Gaba Plus 90 tabliet

Overený zákazník GymBeam Tomato

Zakúpený v GymBeam

Funguje, stačí mi 1/4 tablety keď nemôžem zaspať, myslím že trochu aj na žalúdok pôsobí, takže je dobré pred tým aj trochu niečoho zjesť. Vyvoláva presne ten pocit ako keď sa mi chce spať.

Overený zákazník Testuj.to Magdaléna

• Skvelá chuť
  • Dobre rozpustné
  • Praktické balenie
  • Perfektné zloženie

Keďže mám problémy s kolenami a kĺbmi, vyskúšala som veľa výživových doplnkov a zo žiadnym som nebola veľmi spokojná. Tak som dostala na testovanie Kloubus a musím povedať že predčil moje očakávania. Po 3 týždňoch užívania sa moje problémy zlepšili. Dokázala som ísť z dcérou na dlhšie prechádzky a ľahšie si k nej kľaknúť na zem a hrať sa s ňou. Bolestí sa zmiernili. Čo ma prekvapilo bola hlavne skvelá grepová chuť a úžasné zloženie výrobku. Zinok, vitamín C,D, Kyselina hyaluronová, Hydrolyzovaný kolagén, horčík a mnoho ďalších. Určite odporúčam 10/10

Overený zákazník Testuj.to Viera

• Chuť
  • Jednoduché rozpúšťanie vo vode
  • Jednotlivé balenie vo vrecúškach
  • Praktická krabička
  • Kvalita a zloženie
  • Účinok
  • Pekný celkový dizajn výrobku

Vyskúšala som už množstvo produktov konkurencie a podľa mňa Kloubus patrí určite k tým lepším a účinnejším na trhu, ktorý sa oplatí vyskúšať. Po dvoch týždňoch užívania som pocítila zlepšenie pohyblivosti kĺbov a zníženie bolestivosti poškodenej platničky (chondroza). Chuť je výborná, nie je horký. Je balený po jednotlivých vrecúškach, takže je to veľmi praktické z hľadiska znehodnotenia produktu, neotvoríte zbytočne celý objem naraz, a podľa mňa aj hygienické, ak by vám produkt nesadol a užívať by sa ho rozhodol niekto za vás. Väčšina kĺbových výživ je ťažká na žalúdok, Klobous ma nezaťažuje a nevadí mi aj užívanie pred či po jedle.

GymBeam Caffeine 90 tbl

• Veľké balenie

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

Pridané: 6. októbra 2023

• Prírodný produkt
  • Vyditeľné účinky po krátkodobom užívaní
  • Luxusné balenie

Výživový doplnok Feminus je čisto bylinný produkt vhodný pri hormonálnej nerovnováhe a vhodný na problémy spojené s menopauzou. Po dvoch týždňoch užívania produktu Feminus je cítiť prvé zlepšenie problémov z hormonálnou nerovnováhou. Odporúčam produkt vyskúšať.

Overený zákazník Testuj.to VLADIMÍRA

• prírodné zloženie
  • pravidelné dodávky
  • úľava od príznakov menopauzy
  • viac energie
  • pokojný spánok
  • odstránenie návalov tepla
  • zdravá sliznica

Feminus som si vybrala pre jeho prírodné zloženie z byliniek a mix vitamínov a minerálov, ktoré sú potrebné na správne fungovanie ženského organizmu v menopauze. Od kedy ho užívam vymizli moje návaly tepla a nadmerné potenie, lepšie spím a mám viac energie. Zlepšil sa stav mojej pleti, cítim sa viac v pohode. Výrobok má praktické a veľmi estetické balenie, samostatné rozdelenie do troch menších krabičiek je praktické pri cestovaní, kedy mám svoju dávku hneď po ruke a pekne zabalenú v kabelke. Určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Emília

• ľahká aplikácia
  • skvelá chuť
  • výhodné balenie
  • Účinnosť

Ľahká rozpustnosť vo vode a príjemná chuť. Veľmi dobré zloženie, čo sa týka vitamínov, minerálov a podporných látok. Navyše obsahuje aj vitamín C na imunitu. Veľmi dobre vplýva na ľudský organizmus. Účinnosť som sa začala pociťovať zhruba po 2 týždňoch.

Overený zákazník Testuj.to Maria

• Idealna veľkosť tabletiek
  • Balenie by mohlo byt aj vacsie na dlhsiu dobu
  • Trochu vyssia cena

S výživovým doplnkom Active Fem som bola v konečnom dosledku spokojná. Hodnotim ho pozitivnou skusenosťou. Vidim zmenu na kvalite vlasov, s čim som už dlhodobo bojovala. Veľmi oceňujem pritomnosť morskeho kolagenu, veľmi doležiteho pre ľuské telo. To koli čomu by som opat siahla po Active Fem je klanopraška činska, užasná rastlina s ktorou mam veľmi dobre skusenosti. Neorzhodným odporučam vyskušať.

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 4. októbra 2023

• Veľkosť tabletky

Feminus tabletky prekvapili. Mám viac energie, aj libido sa zväčšilo. Bála som sa že budú ťažké na môj citlivý žalúdok. Ziadne ťaženie ani kŕče. Cena na mesiac je cca 20e čo je z môjho pohľadu ešte dostupná cena.
Skončili mi zmeny nálad, návaly ako je úplne prirodzene v menopauze. Účinky Feminus som začala pociťovať už 5 deň užívania. Odporúčam ho ženám čo chcú mať pokojný prechod menopauzou a ktoré nechcú stratiť svoju energiu.
Balene sú na 10 dni v jednej krabičke, čo ocenia ženy do kabely.
Zloženie tabletiek je zrozumiteľne rozpísané na zadnej strane krabičky.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

Pridané: 3. októbra 2023

• Chut
  • Množstvo vitaminov
  • Zlepenie zdravotného stavu
  • Nic

Produkt kloubus prišiel v krásnej modernej krabičke so sackami ktoré sa jednoducho davkovali do pohára s vodou. Príchuť bola grep ale milo prekvapila, nebolo to horké ale príjemné sladké. Zlepšil sa mi aj môj zdravotný stav, menej bolestivé kĺby a problém s bolestivymi pätami

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Veľkosť balenia
  • Rýchla rozpustnosť
  • Viditeľne účinky už po par použitiach
  • Dostupnosť
  • Chuť

Jednoznačne prvý výživový doplnok čo spĺňa to, čo sľubuje. Zloženie je bohaté, jediné čo mi na ňom vadí je chuť ale to pri všetkých podivných produktoch. Účinky som spozorovala už po pár použitiach- nebola som taká unavená a taktiež ma ani tak neboleli kosti a kĺby po celom dni. Pre tých ktorý váhajú- určite choďte do toho, za tú cenu a dostupnosť sa to oplati

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Jednoduché užívanie
  • Účinky
  • Prírodný produkt
  • Malo tabletiek v balení

Tento prírodný doplnok určený pre ženy je naozaj veľmi užitočný. Ja osobne nerada prijímam akékoľvek chemikálie a teda prírodné zloženie tohto produktu naozaj veľmi oceňujem. Pre mňa 13 zloziek je dosť, a teda som maximálne spokojná. Už po mesiaci používania pociťujem zlepšenie kvality mojich nechtov. A taktiež majú aj lepšiu farbu.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

• Veľkosť tabliet
  • Účinok

Som veľmi spokojná s doplnkom stravy ActiveFem. Zloženie tabliet je čisto prírodné, čo je super. Účinok ma príjemne prekvapil. Zaznamenala som zlepšenie stavu pokožky a aj vlasov. Samozrejme pri pravidelnom užívaní 2 tabliet denne, čo nebol problém, keďže tablety sú prijateľnej menšej veľkosti. Mám pocit, že som mala aj viac energie počas dňa.

Overený zákazník Testuj.to Darina

• velkost tablety
  • zdravsie nechty
  • kvalita vlasov
  • chut tablety
  • uzivanie 2 x denne

Odporucane uzivanie tabletky je 2 x denne a tabletka vzhladom a jek velkost je lahko pozivatelna. Obsahuje 13 prirodnych latok. Po mesiaci uzivania sa mi zlepsila predovsetkym kvalita nechtov (prestali sa lamat) a mam pocit, ze mi vlasy rastu rychlejsie. Plet sa mi vsak po mesacnom uzivani zatial nezlepsila.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• prírodné zloženie
  • účinok
  • unikátne zloženie vitamínov a minerálov

Výživový doplnok ActiveFem je prírodný produkt zložený z prírodných účinných látok. Je plný jedinečných zložiek, vitamínov a minerálov, ktoré prispievajú ku krajšej a zdravšej pokožke, vlasom a nechtom a tiež majú veľmi dobrý vplyv na stav organizmu. Pri užívaní ActiveFem som sa cítila zdravšie, krajšie, viac v pohode a zmeny som pozorovala aj na pleti. Odporúčam každej žene, ktorej záleží na svojom zdraví a pohode

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Zloženie

Výživová bomba v jednej krabičke. Som milo prekvapená ActiveFem a jeho účinkami. Moje vlasy sú dosť oslabené a vypadávajú. Po mesiaci užívania sú vlasy pevnejšie a prestali padat, čo ma veľmi teší. Tiež som vždy mala slabé nechty,ktoré sa večne lámali. Konečne mám krásne, zdravé a dlhé nechty. Určite odporúčam každej žene vyskúšať, isto nebude ľutovať

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Dávkovanie
  • Krajšie nechty
  • Psychická pohoda
  • Lepšie trávenie
  • Neúčinné na potenie

Výživový doplnok ActiveFem splnil väčšinu toho, čo sľuboval. Celkovo sa cítim oveľa lepšie, psychická ale aj fyzická pohoda(trávenie ťažších jedál je lepšie, telo má menej bolí,o čosi lepšie spím), vzhľad a stav nechtov(zmiernilo sa ich štiepenie a ryhy).
Čo mi v účinku chýbalo je zmiernenie potenia, to, žiaľ,u mňa nezabralo.
Za mňa určite môžem odporúčať 8/10.

Overený zákazník Testuj.to Anežka

Pridané: 30. septembra 2023

• Praktickosť balenia
  • Obal
  • Zloženie

Výživový doplnok ActiveFem je výborný svojím zložením kvalitných vitamínov a minerálnych látok. Jednoducho sa užíva. Má praktické balenie a pekný dizajn. Účinky som pocítila na kvalite pleti a celkovej vitalite a prísune energie. Určite tento produkt odporúčam aj ostatným.

Overený zákazník Testuj.to laura

Pridané: 30. septembra 2023

• Nezatazuje zaludok
  • Tabletky
  • Velkost

Pouzivam jo uz mesiac a som spokojna nemavam take navaly tepla a spim spokojnejsie, nesom taka unavena a upravil sa mi aj cyklus menstruacie. A hlavne ze to prirodny produkt ktory nezatazuje zaludok som maximalne spokojna a mozem len odporucit moju skusenost

Overený zákazník Testuj.to Anikó

Pridané: 29. septembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Tabletky majú nie sú až také veľké
  • Žiadne alergické reakcie
  • Vlasy mi už nepadajú až tak

S týmto výrobkom som veľmi spokojná. Moja pleť je oveľa pružnejšia. Vlasy už mi nepadajú toľko ako predtým. Moje nechty sa nelámu a sú oveľa pevnejšie. Majú príjemnú chuť a veľmi dobré zloženie, takže netreba brať viacero tabletiek zvlášť. Cenovo je dostupná aj hlavne mamičkám na materskej dovolenke.

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25