Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Lahke užívanie
  • Ucinnost

Veľmi veľká spokojná konečne som si mohla vychutná potraviny ktoré mi pred tým spôsobovali kŕče v bruchu,nadúvanie, pocit plnosti a akné po celej tvári.. vrelo odporúčam všetkým kto trpí histanovou intoleranciou ktorá obmedzuje veľa ale vďaka tomu lieku a malému baleniu môžem skočiť večer po práci s kolegyňami na vínko bez výčitiek

Overený zákazník Testuj.to Dana

• Ucinkuje na 100%
  • Môžem jest co chcem

Mám silnú histamínovú intoleranciu a prísnu antihistamínovú diétu, ale rada si dam aj niečo "zakázané"z potravín, ktoré maju vysoky obsah histamínu. Vtedy je moja záchrana Daosine, zaberie vždy velmi dobre, nevyhádžem sa a nemam ani žiadne žalúdočné problémy. Vrelo odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Karolina

• Dostupne mensie, skladne balenie
  • Staci uzit 15 minut pred rizikovym jedlom
  • Vyrazne zmiernenie dosledkov rizikoveho jedla
  • Mala, lahko zapitelna tabletka
  • Povolene denne mnozstvo postacuje

S tymto liekom je histaminova intolerancia podstatne znesitelnejsia. V pripade, ze nie je mozne dodrzat nariadenu dietu, sluzia ako rychla zachrana - staci zjest jednu tabletku 15 minut pred jedlom. Priznaky po zjedeni alebo vypiti rizikoveho, ci netolerovaneho jedla a pitia, su podstatne miernejsie, takmer ziadne. Je mozne denne uzit az 3 tabletky, pred troma jedlami. Tabletka sa lahko zapija, dostupne aj v mensom baleni, idealne na cestovanie.

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Balenie
  • Jednoduchosť užívania
  • Príbalový leták so všetkými inštrukciami k používaniu
  • Informačný leták o HIT
  • Nemám žiadne výhrady

Užívala som liečivo pravidelne vždy pred jedlom (max.3x denne). Takmer hneď som pozorovala zlepšenie mojich tráviacich ťažkostí. Zmizli mi pocity nafukovania, bolesti a kŕče brucha. Celkovo som sa cítila oveľa lepšie. Nepociťovala som prehnanú únavu a podobne. Odporučila by som ho ľuďom, ktorých trápili / trápia obdobné ťažkosti alebo majú diagnostikovanú HIT.

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• Rychle vstrebanie
  • Ulava od priznakov

Odporucam ludom z histaminovou intoleranciou. Rychly ucinok, moznost dopriat si aj jedlo ktore by ste si dat nemohli. Ja mavam po jedle s vysokym mnozstvom histaminu silne migrenove bolesti hlavy. Tieto pri uzivani Daosin takmer vymyzli. Rozdiel je velmi velky, a s Dasosinom si mozem dopriat aj kedlo, ktore by mi inak sposobilo tazkosti

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

• ľahko sa dá prehltnúť
  • je naozaj účinný

Keď som prvýkrát vyskúšala DAOSIN tablety, bola som trochu dosť skeptická. No po ich pravidelnom užívaní pred jedlom som úplne prekvapená ich účinkom. Moje trávenie sa zlepšilo, prestali ma trápiť žalúdočné kŕče a nadúvanie. Teraz môžem jesť s radosťou a bez strachu z nepríjemných reakcií.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Rychli účinok
  • Možem jesť na čo mám chuť

Daosin je proste skvelý, pomáha mi a ja som vďačná, že si môžem dať, čo normálne jesť nesmiem a býva mi z toho zle. odporučam ho každému kto trpí zníženou funkciou DAO, mám prísnu diétu,a bez daosinu si už neviem život ani predstaviť po jedle nemám kŕče a nevoľnosť ani bolesti brucha a tiež sa nevyhadžem. Konečne mám opäť radosť z jedenia :)

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• veľkosť tabletky
  • účinnosť
  • obal produktu
  • vyššia cena

Už po prvom užití DAOSINU som nepociťovala príznaky ako neznesiteľná bolesť hlavy, kŕče v bruchu, či svrbenie celého tela. Ak si chcem "bezbolestne" užiť jedlo s vyšším obsahom histamínu, tak bez DAOSINu si to už ani neviem predstaviť. Tabletka je pomerne malá a užíva sa veľmi jednoducho.

Overený zákazník Testuj.to Viera

• Rychla pomoc

Tabletky Daosin pomáhajú,viem to z vlastnej skúsenosti pri problémoch s hosťami ňom ale aj potravinovéj alergií.Maju dosť rýchle pôsobenie pri zistení problémov.Odporucam vyskúšať,ja som mala už viacero druhov na tieto problémy a Daosin zabral pri viacerých problémoch.

Overený zákazník Testuj.to Juhásová

• lahke uzivanie
  • rychla účinnosť

Daosin kapsule sú produkt, ktorý určite odporúčam každému, kto trpí histamínovou intoleranciou, nakoľko mne osobne sa výborne osvedčili. Moje príznaky, ktoré sú prevažne vo forme zhoršeného exému na očných viečkach a výseve na rukách sa pri užívaní neprejavili, alebo sa prejavili v minimálnom a znesiteľnom rozsahu. Tablety sú dostupné v lekárni, ľahko sa užívajú.

Overený zákazník Testuj.to Slávka

• Jednoduchosť a efektivita
  • malé balenie

Počas pravidelného užívania tabliet Daosinu pred jedlom sa zmiernili príznaky ako bolesti brucha, pocit plnosti, ustúpilo aj nafúknuté brucho a kožné reakcie ako svrbenie pokožky. Bolesti hlavy trochu ostali prítomné.
Jednoduché použitie.
Odporúčam ?

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Účinok

Tablety Daosin mi veľmi uľahčili a zlepšili život s histamínovpu intoleranciou. Odkedy ich beriem, pociťujem veľkú úľavu od symptómov ako napr. alergické kožné reakcie, vodová nádcha a žalúdočná nevoľnosť. Som veľmi rada že existuje tento super produkt.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Neobsahujú lepok
  • Neobsahujú umelé farbivá
  • Ľahko sa prehĺtajú
  • Zmierňujú príznaky histamínovej neznášanlivosti
  • Celková spokojnosť s tabletami DAOSIN
  • Níč

DAOSIN tablety sú výborné. Super pomohli pri príznakoch histamínovej intolerancie. Zmiernili sa u mňa žalúdočno-črevné poruchy ako je hnačka, krče, bolesti brucha, nafukovanie, nevoľnosť s nutkaním na vracanie. Pri užívaní tabliet DAOSIN pred jedlom pociťujem zlepšenie týchto príznakov. Kto má tráviace problémy, odporúčam vyskúšať.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• rýchle doručenie vzorky
  • úľava od kožných aj tráviacich príznakov
  • stačí užiť pred jedlom len 15 minút vopred
  • obsahuje priamo chýbajúci enzým
  • jednoduché dávkovanie
  • pri vysokohistamínovom jedle je niekedy potrebné užiť kapsulu viac ako 15 minút, aby správne zaúčikovala

Po užití Daosinu som si mohla dopriať na rodinnej oslave viacero jedál bez toho, aby som neskôr pociťovala tráviace a kožné príznaky. Bez obáv som si tak mohla užiť čas s blízkymi namiesto toho, aby mi bolo zle. Veľká pomoc v malej kapsulke! Doporučujem mať vždy so sebou, ak sa chystáte jesť mimo domu či nestíhate pripraviť čerstvé, nízkohistamínové jedlo.

Overený zákazník Testuj.to Nikoleta

• Rychle vstrebanie lieku

Pri používaní Ďalšiu som pocítila úľavu od bolestí hlavy,žalúdočné nevoľnosti, hnačka, bolesť brucha,nadúvanie, svrbenie kože,vyrážky,. Pri užití lieku môžem konzumovať viacej potravín. Jednoduché užitie a sloboda pri stravovaní . Určite odporúčam každému vyskúšať ktorý trpia histaminovou intoleranciou.

Overený zákazník Testuj.to Margaréta

• Zmiernenie ťažkostí.
  • Jednoduché užívanie tabletiek
  • Možnosť spestrenia jedálnička.
  • Nemám čo vytknúť.

Pred užívaním Daosinu mi niektoré druhy jedál obsahujúce histamín spôsobovali zdravotné ťažkosti, z tohto dôvodu som sa mnohých potravín musela vzdať. Po užívaní prišlo k zmierneniu príznakov, hlavne nevoľností, bolestí brucha a hlavy. Opäť môžem, síce s mierou, ale zaradiť do stravy niektoré potraviny, čiže si spestriť jedálniček.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Všetko
  • Malé balenie

Výborný nemam mu čo vytknuť napriek silnej hit. Intoleranciu mozem bez problémov konzumovať bežne potraviny bez komplikácii a nemam žiadne reakcie po konzume, dakujem za možnost testovania daosinu , bez nieho ani na kilometre daleko už len s daosinom

Overený zákazník Testuj.to Viktória

• Veľkosť tablety

Ak potrebujete občas "zhrešiť" a dať si niečo histaminové, je toto ideálne riešenie. Po užití som pocítila, že sa zmiernili tráviace ťažkosti aj bolesť hlavy. No ako funguje na dennej báze neviem posúdiť, nakoľko, kto má ozaj problém dáva si pozor čo zje.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Jednoduché užívanie - 1tbl pred jedlom ktoré obsahuje histamin
  • Bolesti hlavy prestali

Som spokojná. Alergologička vyhodnotila moje príznaky (časté bolesti hlavy, nafukovanie, nevoľnosť, kýchanie, upchatý nos) ako príznaky možnej histaminovej intolerancie. Po odskúšaní Daosin tabliet môžem konštatovať, že bolesti hlavy úplne zmizli a aj ostatné príznaky sa zlepšili.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Učinnosť
  • Ziadny zapor

čím skôr kúpite tým skôr - rýchla úľava od príznakov ktoré spôsobuje táto intolerancia., bolesť hlavy , žalúdočné kŕče, nevoľnosť, kožné problémy. Ukľudnilo sa svrbenie kože. Oceňujem jednoduché použitie. Dostupnosť v lekárňach je myslím bezproblémová .

Zobrazujem 101 - 120 zo 500 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25