Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 10. februára 2024

• Pomaha
  • Môžem si dopriať jedlo s histaminom
  • Miernejšie priznaky
  • Jedlo strávené bez hnaciek,naduvania
  • Cena- cca 10e - 10 tabliet
  • Mohla by byt preplácana poisťovňou

Konecne si mozem vychutnat jedlo, bez bolesti brucha, hnaciek, nadúvania brucha(ta bola asi ta najhoršia).Mam menšie flakatenie pokožky, miernejšie svrbenie pokožky po použití tabletky.Daosin je ta spravna volba. Treba ho užiť 15 min pred jedlom,aby mohla tabletka pôsobiť na histamín. Naozaj pomáha a môžem si dopriať aj jedlo,ktoré bolo doteraz pre mňa nedostupné.
Bohužiaľ na kvapkajúcu alergickú reakciu mi to moc nepomáha,ale to je asi skôr spôsobené viacerými alergiami.

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

Pridané: 10. februára 2024

• Zloženie

Veľká spokojnosť s týmto produktom. Ak ho užijem včas, tzn.aspoň 15 minút pred jedlom, môžem si občas dopriať aj také jedlo, ktorému som sa doteraz musela vyhýbať. Vyhnem sa tak mojim dlhoročným ťažkostiam, hlavne nafukovaniu a hnačkám, čo bolo vždy pre mňa veľmi nepríjemné.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• kvalita
  • úľava od problémov
  • chuť

Tablety Daosin som vyskúšala, už roky trpím HIT, mám žalúdočné kŕče, bolesti brucha, neverila som, ale sa mi uľavilo. Som oveľa spokojnejšia, lepšie sa cítim, môžem zjesť produkty, ktoré som predtým nemohla, alebo som sa bála ich zjesť. Určite si ich ešte kúpim, a odporúčam všetkými desiatimi.

Katka Katka

• Lepšie sústredenie
  • Dlhodobá energia
  • Bez stresu
  • Chuť bola veľmi horká

Najskôr mi vadila horká chuť, na ktorú som si neskôr zvykla. Najvýraznejšie som pocítila zlepšenie sústredenia, vždy som mala problém udržať pozornosť hlavne počas skéškového, kedy ma zo stresu dokázalo všetko roztpýliť. Energia mi vystačila počas celého dňa a nemusela som sa dopovať kávou, ktorá mi vždy po 3 šálke spôsobila úzkosť. Tu žiadne stresy zo skúšok alebo z učenia. Samozrejme som sa obávala o výsledok skúšok, ale nie až tak výrazne. Dávam tomu 9/10 pretože na tú chuť som si musela zvykať. Milujem florbal a dávam si to aj pred tréningom a fakt to zaberá aj tam. Energia počas hry a žiadny kreš po tréningu.

Pavol Pavol

Pridané: 9. februára 2024

Pozitivne hodnotim ucinky. Idealna nahrada kavy. Necitim neprijemne busenie srdca ani kyselinu v zaludku. Ma to postupny ucinok a efekt pretrvava hodiny. Lepsie sa sustredim a hlavne som vo vacsom klude. Ocenujem aj pri presune do Prahy, kde cestujem aspon 1x tyzdenne.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Učinky

V minulosti som cítila po jedle horúco v tvári, ale ako som užila pred jedlom tabletku Daosin, tento pocit som necítila. Tabletky obsahujú histamín. Užívanie týchto tabliet problémy po najedení sa síce neliečia, ale zmierňujú ho. Tabletky sa dobre užívajú vďaka svojej malej veľkosti

Overený zákazník Testuj.to Tamara

Pridané: 8. februára 2024

Zakúpený v Testuj.to

• Testovanie sa mi páči pretože mi to uľahčuje život keď môžem používať tieto tabletky
  • Spolahlivost
  • Rychly ucinok
  • Lahke používanie

Tablety daosin naozaj uľahčuje ľuďom trpiacim ochorenim histaminovej intolerancie život. Užívanie doporučujem pretože sa na tablety da vzy spoľahnúť ci pri užívaní doma alebo pri cestovaní. Keď som užívala ja daosin vždy som vedela ze ak sú dám niečo čo obsahuje histamin tak viem ze tabletky budú účinkovať. Som veľmi rada ze môžem byt súčasťou testovania

Overený zákazník Testuj.to Viktoria

• Rychle ucinkovanie
  • Tableta je mala

Daosin je rozhodne spravna volba pri HIT. Mozm konzumovat jedlo s vyssim obsahom histaminu vez bolesti brucha, svrbenia ci zacervnania pokozky. Daosin mi velmi ulahcil stravovanie a celkove fungovanie pocas celeho dna. Rozhodne odporucam kupu Daosinu ak mate diagnostikovanu HIT alebo mate priznaly

Overený zákazník Testuj.to Viktória

• Zabera na žalúdočné kŕče

Tablety daosin sú skutočne vynikajúce. Zaoberajú nie len na žalúdočné nevoľnosti ale aj na nadúvanie bolesť hlavy. Potláčajú histaminovu intoleranciu. Neviem či existuje niečo lepšie ako tieto tablety Diosin. Vždy keď chcem zjesť čokoľvek čo nemôže alebo ak mám chuť na niečo čo nemôžem sú zarucena úľava od problémom histaminovej intolerancia. Určite ich odporúčam všetkými desiatimi. A všetkym ktorý majú problém s histaminovu intoleranciou. Za skúšku určite stoja aj túžite po úľave.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Rychla ucinnost
  • Lahko sa tablety prehltaju
  • Prestali mi bolesti hlavy a zaludka
  • Vsetko ok?

Užitie jednej tablety 15 minút pred jedlom je dostačujúce. Ustúpili mi bolesti hlavy, žalúdka. Páči sa mi aj veľkosť tabletiek,lebo mám niekedy problém prehltnúť tabletu a tu som takýto problém nepocítila. Som prekvapená ako rýchlo tablety účinkujú. Vrelo odporúčam všetkým ľuďom,ktorí majú takéto hosťami nové problémy.

Anonym Anonym

Pridané: 7. februára 2024

Idealny pripravok pre starsich. Lepsie sa citim, lepsie sa sustredim. Obaval som sa traviacich tazkosti, kava mi vzdy urobi tazko na zaludku. Pri energy brain to vobec nepocitujem tazkosti. Som spokojny.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 6. februára 2024

Zakúpený v Testuj.to

• Rýchla úľava od nadúvania a žalúdočnej nevoľnosti
  • Nemam

Navrátenie radosti z jedla, jednoduché použitie jednej tablety pred jedlom obsahujúcim histamín. Rýchla úľava od príznakov histamínovej intolerancie ako bolesť hlavy, hnačka, nevoľnosť, bolesť brucha, nadúvanie, žalúdočné kŕče. Uľavuje od symptómov alergickej reakcie, svrbenie, vyrážky.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Pridané: 6. februára 2024

Zakúpený v Testuj.to

• Pomôže zvládať problém s histaminovou intoleranciou
  • Môžem si dať po požití Daosinu aj jedlo ktoré mi vadí
  • Cena trochu vyššia

Zatiaľ Daosin užívam len pár dní ale mám s ním dobré skúsenosti.
O Daosine mi už hovorila moja kamarátka, ktorá si ho veľmi chválila ale bola som trocha kvôli cene výrobku odradená.
Keďže som sa zapojila do testovania a Daosin mi takpovediac spadol z neba,hneď som ho s radosťou otestovala a ponúkla som ho aj mojej kolegyni nech ho vyskúša.
Obe sme boli veľmi spokojné a určite si ho budeme naďalej kupovať,teraz už ma ani cena neodradí od nákupu.
Pomohol mi s nadúvaním, tráviacimi problémami, bolesťou brucha po konzumácii nevhodného jedla.
Odporúčam ho vyskúšať ak máte problém s HIT.

Overený zákazník Testuj.to Eva

Pridané: 5. februára 2024

• Velmi lahko ulozitelne
  • Pomaha veľmi pri traveni
  • Po jedle konečne nie som nafuknuta
  • 10 tabliet je malo v baleni

Vynikajúca tabletka na odstránenie príznakov histaminovej-intolerancie, žiadna nevoľnosť po jedle ,ani uz nie som nafúknutá, nemám migrénu, ani hnačku, vďaka tabletkám som nemala vyrážky,ani som nesvrbela, užitie bolo jednoduché, balenie sacmi zmestilo do vačku. Zase sa mi vrátila radosť z jedla ,cítim sa oveľa lepšie od užívania tabliet.

Overený zákazník Testuj.to Martina

Pridané: 5. februára 2024

• Rychle a jednoduché dávkovanie

Daosin mi zlepšil život, a to doslova. Rýchle a jednoduché dávkovanie a samozrejme úľava. Zbavil ma nadúvanie,kŕčov a bolesti brucha. Dokonca aj prejavy žihľavky ustúpili. Konečne si viem vychutnať aj jedlo s obsahom histamínu.
V stravovaní sa už vďaka Daosinu nemusím toľko obmedzovať.

Tak isto ako pri prvom produkte

Canntropy THCV Premium Cannabinoid Oil - 5 %, 500 mg, 10 ml

Canntropy THCV Premium Cannabinoid Oil - 5 %, 500 mg, 10 ml

Overený zákazník Canatura | Konope pre zdravie Overený zákazník

Pridané: 31. januára 2024

(naposledy upravené 31. januára 2024)

Zakúpený v Canatura | Konope pre zdravie

Nagyon elégedett vagyok a rendelt termékkel és nagyon megbízható Bolt ! Köszönöm.

OstroVit MSM 300 g

OstroVit MSM 300 g