Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Som velmi spokojna.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Anooo

Chuť sirupu je fajn, deťom vôbec nevadila čo sa napr nedá povedať o Stoptussine. Veľmi nám pomohol pri dusivom kašli v noci. Lepšie sa deťom spalo, takže hodnotíme ho veľmi dobre a pozitívne, ďakujeme za možnosť vyskúšať ho. Určite budeme používať aj nabudúce

Medveď Natural LACTOFERIN pure 60 kapsúl + IMMUSE 30 kapsúl

Medveď Natural LACTOFERIN pure 60 kapsúl + IMMUSE 30 kapsúl

Overený zákazník ABC zdravia Helča

Zakúpený v ABC zdravia

• Produkty beriem necely mesiac a fungujú konečne som po 2 rokoch prestala kašľať, citim sa lepšie hrdlo ktore ma neustále škriabalo prestalo , beriem ho kazdy den 2x preventívne ak sa citim chorá davku zvysim ,posledné 2 roky som bola na abtibiotikach kazdy mesiac odkedy som nasadila Lactoferin +Immuse tak zatiaľ žiadne. Antibiotika neberiem Určite odporúčam každému kto nevyskusal neuverí

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Príjemná medová chuť
  • Uvítala by som možno väčšie balenie

Na sirupe oceňujem predovšetkým to, že je určený pre celú rodinu a využiť sa môže pri suchom aj vlhkom kašli. Otestovala ho dcérka aj manžel. Zabrala veľmi rýchlo. Už prvá noc bola u dcérky po užití trochu lepšia. Druhú už prespala celú. Takže môžem jedine odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Zloženie na prírodnej báze
  • Praktické balenie
  • Žiadne negatíva

Musíme potvrdiť, že úľava prišla veľmi rýchlo,hneď druhú noc sme spali kľudne bez nutkania na kašeľ. Sirup ma veľmi dobre prírodné zloženie a je príjemnej sladkej chuti. Balenie je tiež veľmi praktické a určite bude odporúčať aj známym nakoľko ma rýchle účinky

JUTAVIT Kolagén 10 g + hyalurón komplex Jahoda 400 g

JUTAVIT Kolagén 10 g + hyalurón komplex Jahoda 400 g

Andrea Chalanová Marmanová Andrea Chalanová Marmanová

Pridané: 27. februára 2024

• Chutí veľmi dobre, dobre sa rozpúšťa a cítim výsledky jak ústup bolestí tak aj lepšia pokožka a vlasy.

Overený zákazník Testuj.to Marian

• Rýchlo zaberie
  • Krátka doba spotreby po otvorení

Účinkuje rýchlo asi po dvoch dňoch kašeľ prešiel .Nevýhoda asi krátka doba spotreby po otvorení treba spotrebovať do jedného mesiaca.Super sirup všetkým doporučujem. Jednoduché dávkovanie vďaka prilozenej odmerke. Vhodný aj pre malé deti.Chuťovo dobrý.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• príjemná vôňa
  • rýchle účinky
  • prírodné zloženie
  • prehľadný príbalový leták aj obal
  • sodná soľ sacharínu ako sladidlo

Tussirex Nočný pôsobí už pri prvých náznakoch bolesti hrdla či kašľa. Prírodné zloženie, hlavne citrónová vôňa a bylinková chuť neodrádzajú od užívania, niekomu však môže prekážať použite umelého sladidla sacharínu. Pri pokročilejšom kašli sirup uľahčuje vykašliavanie a sliznica v hrdle nie je suchá, čo je veľkou výhodou. Dávkovanie je dobre popísané nielen na letáku, ale aj na obale a balení.

• chut
  • jedna tableta je postacujuca
  • dlho to ucinkuje
  • slovensky vyrobok

Vyskusal som vela nootropik, ale toto hodnotim ako najlepsie ucinkujuce. Vyhovuje mi cmulacia forma, vzdy som mal len kapsule. Efekt je citelny za 20 - 30 minut. Dostavi sa energia spolocne s lepsim sustredenim. Takyto stav pocitujem aspon 5-6 hodin. Stres vobec v zivote nepocitujem, tak neviem zhodnotit tento deklarovany ucinok. Mozem vsak potvrdit lepsiu a uvolnenejsiu naladu. Uzivam vzdy v praci.

Overený zákazník Testuj.to Szimonetta

• Kvalitny produkt
  • Účinnosť 100%
  • Žiadne negativity

Veľmi účinný a dobry produkt novinka na trhu. Veľmi pomohlo na dráždivý nočny kašel, predtym nevedela som spat, bolo to velmi nepríjemné, dusenie atd..Tento sirup Chuťovo je velmi dobry, citim tam zazvor a citron. Pecka na rýchlu úľavu. Fakt odporúčam každemu kto nevie cez noc spať kvôli kašlu..

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Zakúpený v Testuj.to

• Účinok na všetky druhy kašla
  • Sirupová forma
  • Odmerka v balení
  • Nemám nič

Testovali sme to na synovi 3,5rokova v akutnom chripkovom období. Užíval ho aj počas dňa aj v noci úlava nastala po 3dňoch lepšie sa syn vyspal aj počas dňa už nemal taký záchvatovitý kašel. Sirup má špecifickú vôňu aj chuť ale neprekážal nám. Neskutočné plus je že sirup je na všetky druhy kašla čo setrí peňaženku nejedného rodiča

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Pekný dizajn krabičky
  • Odmerka k sirupu
  • Neutrálna vôňa
  • Príjemná chuť

Sirup TUSSIREX NOČNÝ bude určite naša povinná výbava lekárničky.
Úľava pred spaním prišla veľmi rýchlo a malá mohla kľudne spinkať celú noc bez kašľa.
Chuť sirupu je príjemná čiže deti nebudú mať problém s jeho užívaním. Čo sa týka vône je tiež neutrálna príjemná.
Sirup odporúčam všetkými desiatimi.

Overený zákazník Testuj.to Dajana

• Balenie
  • Jednoduché použitie
  • Chuť
  • Zloženie

Tussirex nočný je sirup na kašeľ. Už dlho som hľadala sirup na uvoľnenie a utíšenie nočných záchvatov kašľa. Tento sirupmi pomohol po 2 dňoch od začatia užívania. Celú noc účinkoval v pohode. Chuť je prijateľná. Kvitujem zloženie bez umelých farbív, alkoholu a cukru. Za seba ho môžem len odporučiť

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• ucinok, davkovanie

Sirup má jemnú chuť a jednoduché dávkovanie a vďaka priloženej odmerke sa ľahko podáva aj deťom. Sirup som uzivala večer, mavala som kasel hlavne vecer a nadranom. Nemá výraznú chuť, takže aj deti ľahko zvládnu vypiť sirup. Úľava prišla už po 2. dni užívania. Odporúčam všetkým, ktorí si nevedia poradiť s kašľom.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Krabička ma zaujala
  • Zloženie
  • Chuť
  • Farba
  • Učinnosť
  • Namiesto kališka by mohla byt skôr striekacka

Sirup môžem naozaj odporučiť všetkým čo trápi v noci či suchý dráždivý alebo vlhký kašeľ. Užívali sme ho a do 3 dni nám uplne ustal kašeľ. Chuť by som prirovnala k medu no nie je až tak sladký a hustý. Zloženie sirupu je veľmi dobre. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace mamičky.

Herbárius Harpagofyt ležatý tinktúra 50 ml

Herbárius Harpagofyt ležatý tinktúra 50 ml

Overený zákazník Herbarius Ľubka

Zakúpený v Herbarius

Spĺňajú účel

Zaručene účinný. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Rýchlosť účinku ,
  • Zvláštna chuť, niečo medzi pelendrekom a lišajnikom

Nastekane hlieny boli lahsie vykaslatelne uz do polhodiny,pekne ich sirup rozriedil a lahko sa vykašľali. Co sa týka nočného kasla ten bol tlmenejsi,takze sa dalo aj spať,kvitujem aj to ,ze sirup nieje prehnane sladký. Bohužiaľ ako negativum vidím iba zvláštnu chuť,ktora pripominala nieco medzi čiernym pelendrekom a lisajnikom

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 25. februára 2024

• Rychli účinok po podaní

Sirup Tussirex nočný sme kúpili na odporúčanie našich známych nakolko sne boli celá rodina chori a nemohli sme sa zbaviť dlho dlho kašľa.kasel bol.najhorsi v noci keď nás začalo dusiť a nemohli sme sa v noci poriadne vyspať.ked sme nasadili sirup tak účinok sa dostavil veľmi rýchlo.detom chuti.to je hlavne.

Overený zákazník Testuj.to Milan

Pridané: 25. februára 2024

• Rýchla úľava
  • Nic som nezistil

Mal som dlhotrvajúci kašeľ bol som aj u veľa lekárov a nie nie nie sa ho zbaviť dávali mi rôzne lieky a nič nepomáhalo. Nakoniec som vyskúšal sirup po 3 dňoch sa mi uľavilo aj lepšie v noci spalo. A stoji to za vyskúšanie a odporúčam to každému kto ma suchý kašeľ.

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25