Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Medveď natural Lyzín, zinok a vitamín C 120 kapsúl

Medveď natural Estro Balans 60 kapsúl

Medveď natural Estro Balans 60 kapsúl

Overený zákazník Zelený obchodík Hana

Zakúpený v Zelený obchodík

• Po 30rokoch mi zmizli bolesti pri ovulácii, bolesti pri Ms sú zanedbateľné, ľutujem ze som nenašla výrobok skôr.
Medveď natural Extrakt z plodov bazy čiernej 30 kapsúl

Medveď natural Extrakt z plodov bazy čiernej 30 kapsúl

Overený zákazník ABC zdravia Sandi

Pridané: 18. februára 2024

Zakúpený v ABC zdravia

Za dobu užívania produktu sa nášmu synovi zlepšila imunita.
Odporúčame.

Pridané: 16. februára 2024

• veľkost tablety
  • lepšie trávenie
  • miernejšie hnačky
  • žiadne fľaky na tvári a krku
  • cena, ale stojí to za to:)

Tablety hodnotím veľmi pozitívne, vďaka nim sa mi behom pár dní zlepšilo trávenie, zmiernili sa mi ranné hnačky, a hlavne sa mi neobjavovali červené fľaky na tvári po určitých jedlách kde to doteraz bolo samozrejmosťou, najmä po červenej kapuste, lososovi, rajčinách, avokáde či čokoláde. Tablety budem užívať ďalej, aby som videla, či dôjde k dlhodobému zlepšeniu môjho zdravotného stavu.

Overený zákazník Testuj.to Lídia

• rýchly nástup účinku

Mala som možnosť vyskúšať Daosin, a odvtedy naň nedám dopustiť. Po užívaní tohto doplnku som si všimla výrazné zlepšenie svojich príznakov histamínovej intolerancie. Moje trávenie sa zlepšilo, tráviace nepríjemnosti sa znížili. Užívanie Daosinu pre mňa znamená obrovskú úľavu a zlepšenie kvality života.

• Zatiaľ som nestihla nič objaviť

Daosintablety expert na potravinové intolerancie mi pomohol vychutnávať si nové a nové chute v stravovaní, nové kulinárske špeciality. Bez strachu,že po jedle už nebudem mať problémy s naduvanim, bolesťami hlavy,svrbením a hlavne či bolo u mňa krčami spojenými s hnačkami. Teraz môžem bez obáv zjesť všetko na čo mám chuť a nebáť sa ,že sa u mňa prejavia predchádzajúce symptómy.

• Tvar tabliet
  • Rýchly účinok

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Jednoduché užívanie
  • Naozaj funguje a uľavuje od ťažkostí
  • Dostupný bez predpisu
  • Balenie by mohlo byť ekologickejšie

Tento doplnok stravy mi veľmi pomáha pri problémoch s trávením. Stačí užiť tabletku 15 minút pred jedlom, ktoré robí ťažkosti. Mne uľavuje od plynatosti, kŕčov, ale aj závratov, ktoré som po jedle zvykla mávať.
Konečne si jedlo vyberám podľa toho, na čo mám chuť, a nie podľa toho, z čoho mi nebude ťažko. Za seba určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Renata

• malá velkosť prípravku
  • odstránenie hnačky, kŕčov, bolestí brucha
  • zmiernenie búšenia srdca a závratov
  • možnosť jesť "zakázané" jedlo
  • zlepšenie mojho zdravia
  • jednoduché užívanie
  • škoda, že nejde preplatiť z poistenia
  • vyššia cena

Mala som problémy s intoleranciou histamínu. Nemohla som jesť niektoré potraviny. Som rada, že existuje takýto prostriedok. Veľmi mi pomáha. Stačí si vziať jednu tobolku 15 minút pred jedlom a nepociťujem žiadne prejavy intolerancie. Nemám hnačku, kŕče a bolesti brucha. Tiež ma prestala bolieť hlava. Konečne si možem užívať aj jedlo, ktoré síce milujem, ale nemohla som si ho vychutnať. Používanie je jednoduché a príjemné.

Overený zákazník Testuj.to Naďa

• Jednoduché užívanie 15 minút pred jedlom
  • Subjektívny pocit zmiernenia žalúdočných ťažkostí, t.j. po užití Daosinu v dostatočnom predstihu pred jedlom nenastal očakávaný pocit plnosti a celkového nekomfortu
  • Dobrá tolerancia tabliet Daosin
  • Tablety Daosin skúšam ešte krátko, takže neviem zatiaľ posúdiť ich účinok pri dlhodobom užívaní

Daosin tablety som sa rozhodla vyskúšať, pretože mám po určitých jedlách žalúdočné ťažkosti(kŕče, nadúvanie, bolesť brucha, bolesti hlavy, únava, celkový "nekomfort"). Po užití tablety 15minut pred hlavným jedlom dňa(väčšinou mávam ťažkosti po obede)sa ťažkosti v takej miere ako obvykle nedostavili, čo ma veľmi prekvapilo, tiež neprišla bezprostredná únava po jedle, čo ma nie len prekvapilo, ale aj veľmi potešilo. Ináč dodržiavam(snažím sa)vzhľadom k vyššie spomenutým ťažkostiam striktnu diétu, je preto oslobodzujúce vedieť, že je možné mať niekedy z jedla aj takýto pôžitok a ešte aj bez vedľajších účinkov.

Overený zákazník Testuj.to Aneta

• lepší pocit
  • menej nadúvania
  • potvrdený účinok
  • kvalitný výživový doplnok

Odporúčam Daosin tablety na spracovanie prebytku histamínu z jedla. Tablety som užívala podľa dávkovania a skutočne som videla výrazné zníženie gastrointestinálnych ťažkostí ako bolesti brucha, ťažkosť po jedle či nadbytočné nadúvanie. Jednoznačne odporúčam ľudom s príznakmi histamínovej intoleranciu k ich bezproblémovej konzumácii potravy.

Overený zákazník Testuj.to Alžbeta

• Áno

Spokojnosť nadovšetko ... prestala som mať problémy..... už som kúpila ďalšie balenie ..
Všetko...je zatiaľ v poriadku .........
Nemám nadúvanie ani hnačky ......som rada že tieto tabletky pomahaju... môžem zatiaľ jesť bez problemov... nemám žiadne príznaky.

Overený zákazník Testuj.to Marianna

Zakúpený v Testuj.to

• mohla som si dať opäť obľúbené potraviny
  • Veľkosť tabletiek
  • 3x obal pre 10 tabletiek (blister, špeciálny obal + veľká krabička)

Vždy som mala pocit, že mi niektoré potraviny robia ťažkosti, až som sa Dočítala o HIT ?? zrazu všetko čo je štandardne, už pre vás štandardne nie je (navarit polievku na 2dni?). Daosin mi dovoľuje tieto potraviny a jedla si opäť užiť, mám ho hodený v kabelke pre prípad potreby :) pomáha vždy ??

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Účinnosť
  • Užívanie 15 minút pred jedlom

Som spokojná.Po užívaní Daosin sa mi zmiernili alergické reakcie,hlavne nadúvanie,neistále bolesti žalúdka,pocit na vracanie, vyrážky okolo ďasien a v ústach.. Určite zostanem pri užívaní Daosin.Jediné mínus pre mňa bolo že Daosin sa užíva 15 minút pred jedením.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

Zakúpený v Testuj.to

• Kobecné je tu tabletka, ktorá pomôže s trávením a hlavne vylúči problémy s začervenanie tváre.
  • Nemail žiadne výhrady. Možno tak cena.

Tablety Doasin mi konečne pomohli zjesť bez problémov jedlo alebo vypiť vino bez toho, aby som po zjedenie zcefvenela na tvary. Už nepociťujem po použití Tablety nafukovanie a grganie. Užitie Tablety pred jedlom umožní zjesť to, po čom túžite. Nie ste krateny strachom, že ak zjem niečo s obsahom hosťami u, bude zle... ďakujem

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Naozaj účinkujú
  • Nevýhody - treba užívať 15 minút pred jedlom aby sa tableta v čreve roztopila pred konzumáciou.

DAOSIN tablety - výživový doplnok určený na zníženie histamínu z tela pri vysokom histamíne.
Tablety sa ľahko užívajú. .Nenastali u mňa žiadne nežiadúce účinky . Pri užívaní DAOSINu vymizli zvyčajné priznaky:
1/ začervenanie kože okolo očí,
2/ vodnatý výtok z nosa.
Celkovo sa mi zlepšila kvalita spánku, ľahšie zaspávanie. Po jedle nenastal zvyčajný pocit únavy. Cítila som viac energie. Tablety môžem na základe vlastnej skúsenosti odporučiť, ich účinok sa skutočne dostavil. Po vysadení užívania sa mi všetky moje priznaky znovu objavili.
Nevýhody - treba užívať 15 minút pred jedlom aby sa tableta v čreve roztopila.

Overený zákazník Testuj.to Natália

Zakúpený v Testuj.to

• Účinnosť a aj veľkosť tablety
  • Negatíva som nezaznamenala

Tablety DAOSIN som užívala asi tri dni,keď som začala pociťovať uľavu od mojich ťažkostí po jedle.Dlhodobo ma trápi nadúvanie,ťažoba,pálenie záhy, chronický kašeľ a aj bolesti hlavy a aj bolesti kĺbov,pohybového aparátu.Mali sme rodinnú oslavu ,DAOSIN som už užívala asi päť dní a odvážila som si dať jedlo v ktorom boli paradajky,mozzarella,uhorky....a ku podobu aj deci vína a na moje príjemné prekvapenie sa...nepríjemné príznaky ,ako nadúvanie,ťažoba,pálenie záhy hoci dostavili ale úplne v miernej podobe.Dokonca ani kožné prejavy v podobe akné som zatiaľ po požití týchto potravín nezbadala.Tablety Daosin odporúčam aj iným ľuďom s podobnými príznakmi HIT a ja osobne ich budem užívať aj naďalej s očakávaním zlepšenia môjho zdravotného stavu.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25