Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Jožko Jožko

• dlhotrvajuca energia
  • vyrazne lepsie sustredenie
  • pocit kludu a chut pracovat
  • chut nie je pre kazdeho (horko-sladka)

Ucinky boli skutocne vynikajuce, ale ta chut mi nebrala. Zapijal som vodou. Odporucam

Planet Ayurveda Brahmi Kapsule 500 mg 60 kapsúl

Planet Ayurveda Brahmi Kapsule 500 mg 60 kapsúl

Overený zákazník Zdravoradka.sk Overený zákazník

Zakúpený v Zdravoradka.sk

• spolu so Shatavari pomaha zmiernit predmenopauzove stavy, zlepsuje naladu
Planet Ayurveda Shatavari Kapsule 500 mg 60 kapsúl

Planet Ayurveda Shatavari Kapsule 500 mg 60 kapsúl

Overený zákazník Zdravoradka.sk Overený zákazník

Zakúpený v Zdravoradka.sk

• pomaha zmiernit predmenopauzove stavy
Jamieson Jablčný ocot s chrómom 60 želé pastiliek

Jamieson Jablčný ocot s chrómom 60 želé pastiliek

Overený zákazník Testuj.to Jana

• obal
  • chuť

Prekvapilo ma ako tento produkt fajne chutí a má blahodárne účinky na moje telo. Znižuje chuť na sladké. Zatiaľ ho mám krátko, ale po pár dňoch cítim že mi až tak sladké nechutí. Vobec necítim chuť octu a žiadne nechutné tabletky z ktorých vám je zle, ale gumenne cukríky. Cena primeraná. Obal pekný. Veľké balenie.

Aporosa Vitamín C so šípkami 1000 mg 110 tabliet

• začala som užívať

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Ucinok
  • Zlozenie
  • A ked zaberie a skludni kasel, nefunguje celu noc az do rana, dala som si este jednu davku mensiu. A

Po podani sirupu pred spanim, do polhodiny sa mi ako tak polavilo. Nastup ucinku je vcelku rychly, no kratsi ako u inych liekov. 7r dcere pomohol, v noci sa vyspala. Je to dobry sirup, za skusku isto stoji. A ani chut nie je odporna ako u niektorych sirupov.

Overený zákazník Testuj.to Hana

Zakúpený v Testuj.to

• Chuť, konzistencia, vôňa, rýchly nástup uvoľnenia

Rýchla pomoc na môj suchý kašeľ, ktorý pretrvával dlhý čas, neustály pocit niečoho dráždivého v hrdle je preč. Už po dvoch dňoch som cítila úľavu a po ôsmich dňoch som bez kašľa. Príjemná chuť syrupu nevyžadovala zapíjanie a výhoda nočnej liečby je tá, že som sa konečne vyspala bez toho, aby som sa budila na dráždenie v hrdle..

Overený zákazník Testuj.to Ester

• Davkovanie
  • Chut
  • Balenie
  • Nemam co vytknut

Ja som mala suchy kasel a vela ma drazdilo hlavne vecer a vnoci a teda pred spanim ked som si sirup dala tak do pol hodiny som citila zmiernenie a ulavu. Uzivala som ho par dni a nocne budenie na kaslanie mna obislo. Za co som rada. Kvalitu vyrobku by som dala takych 9/10.
A zlozenie je fajn, prijemna pomarancova chut. Odporucam.

Anonym Anonym

Pridané: 4. marca 2024

Naplnilo to moje ocakavania. Odporucam.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• príjemná chuť
  • mierna úľava od nočného kašľa
  • vhodný aj pre deti
  • vhodný na všetky druhy kašľa
  • 3,5 ročná dcérka sa po podaní sirupu aj tak zobudila na kašeľ počas noci

Tussirex Nočný sirup má príjemnú bylinkovú chuť a vôňu. Chutí aj malým deťom, ktoré ho bez problémov prehltnú cez lyžičku. Čiastočne tlmí dráždenie na kašeľ počas noci, čím podporuje pokojnejší spánok. Poskytuje úľavu aj pre zapalené hrdlo a bolesť v krku. Skracuje dobu trvania kašľa.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Ucinny na suchý/vlhky kasel
  • Ukludnujuci účinok v noci
  • Prijemna chut

Sirup Tussirex mi pomohol zbaviť sa môjho suchého kašľa, po týždni užívania sirupu môj kašeľ úplne ustúpil. Už po pár dňoch som pocítila úľavu od kašľa ktorý má trápil taktiež v noci a tiež mi sirup dopomohol k zaspávaniu, keďže má ukludnujuci ucinok. Sirup je chuťovo veľmi dobrý.

Overený zákazník Testuj.to Karol

• Farebný obal
  • Zrozumitelný navod
  • Výborna chuť
  • Ne obsahuje cukor
  • Spôsob dávkovania
  • Na aplikáciu by sa skôr hodila striekačka

Ideálny sirup na všetky druhy kašlu, či už na suchý, dráždivý.Prekvapila ma chuť,je to na prírodnej báze, a hlavne neobsahuje cukor,po troch dňoch a troch dávkach sirupu zlepšenie a zmiernenie kašľa,je tak vhodný pre malých a aj veľkých, odporúčam každému

Overený zákazník Testuj.to Kristina

• Chut
  • Jednoduche davkovanie
  • Vona
  • Prirodne zlozenie
  • Pribalena odmerka
  • Nie su ziadne

Po dlhodobom probleme s drazdivym kaslom, po ktorom cloveka az natahuje sme konecne nasli sirup ktory priniesol úlavu takmer okamzite. Po odkusani roznych sirupov, kvapiek z lekarne a babskych rad zabral az tento sirup. Urcite ho budeme odporucat aj znamym.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Vôňa
  • Chuť

TUSSIREX Nočný je pre mňa príjemným prekvapením v oblasti liečby kašľa. Jeho chuť a vôňa sú nečakané a príjemné, čo vytvára príjemné užívateľské skúsenosti. Účinnosť v boji proti kašľu bola pre mňa značná a mala dlhotrvajúci účinok, čo bolo prekvapujúce a vítané, najmä počas nočných hodín.

Čo sa týka chuti, TUSSIREX Nočný neponúka len úľavu od kašľa, ale aj príjemný zážitok. Jeho zloženie zdôrazňuje kvalitu a starostlivosť o účinnosť. Po užití som si všimol, že úľava od kašľa mi pomohla v kľúčových momentoch, najmä počas nočného spánku.

Celkovo môžem TUSSIREX Nočný odporúčať pre jeho príjemné vlastnosti, účinnosť a schopnosť poskytnúť dlhotrvajúcu úľavu od kašľa, čo prispieva k pokojnejším a kvalitnejším nočným hodinám.

Overený zákazník Testuj.to Júlia

Pridané: 2. marca 2024

• Konzistencia
  • Farba
  • Balenie
  • Stŕpnutý jazyk

Sirup ma príjemne prekvapil. Už v prvú noc som mala kľudnejší spánok. Po dvoch dňoch užívania začal kašeľ ustupovať. Má veľmi pekné balenie. Príjemnú levanduľovú chuť. Nie je príliš sladký. Po prehĺtnutí mi tŕpol jazyk, ale nemám potvrdenú alergiu na niektorú zložku takže neviem. Napriek tomu si ho pri ďalšom ochorení zakúpim a odporúčam i ostatným.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

Pridané: 2. marca 2024

• rýchly účinok
  • príjemná chuť
  • dobrá cena

Tussirex nočný sirup od kašľa som začala užívať po tom, ako som v hrdle začala cítiť nepríjemné pocity spojené s nábehom na rozširujúci sa zápal, vrátane suchého a dráždivého kašľa. Po jeho pravidelnom užívaní (nielen pred spánkom, ale aj počas dňa) sa rýchlo dostavila úľava, bolesť a zápal sa stiahli a hrdlo sa opäť vrátilo do normálu. Sirup má príjemnú sladkú chuť. Určite už pri prvotných pocitoch zápalu hrdla odporúčam vyskúšať, mňa v kombinácii s bylinkovými čajmi určite zachránil od choroby.

Overený zákazník Testuj.to Erik

Pridané: 1. marca 2024

• Zlozenie
  • Farba

Tussirex nočný sirup je veľmi dobrý produkt na uvoľnenie kašľa hlavne v noci. Mám odskúšaný klasicky Tussirex sirup, tento ma lepšiu chuť a hlavne pri jeho používaní mám lepší spánok, nebudim sa na nutkanie kašlať a ani na to, že ma dráždi v hrdle. Určite ho odporúčam všetkým tým, ktorí sa chcú kľudne vyspať aj počas choroby.

Ivo Ivo

Pridané: 1. marca 2024

• účiny sú výborné

Na mojej pozícii každý deň čelím množstvu úloh. Každodenná exekutíva dokáže človeka vyčerpať. Dlhodobo som hľadal riešenie, skúsil rôzne druhy káv, miešal som ich s rôznymi olejmi, maslami, postupoval podľa odporúčaní biohekerov - hlúposti.Nakoniec som na odporúčanie kolegu skúsil Rayzzer. Na prvý pohľad ma to viac zabavilo ako zaujalo. Cukrík na energiu, pomyslel som si, iba blázon také niečo môže užívať. No s výsledkom som bol mimoriadne spokojný. Nie s tým energetickým, o ktorom sa píše, ten je fajn, no vystrelený som nebol. Sústredenie a eliminácia rušivých vplyvov ma úplne pohltila. Nebudem to tu rozpisovať, ale účinky sú skutočne vynikajúce, také, ako sa dočítate. Odporúčam.

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25