Polar bear Ľadový medveď olej 27 ml

Garantovaný nákup z PharmShop

Info v obchodeDarček1,99 €98 % • 11 243 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 2 791 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,9 €92 % • 183 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,41 €99 % • 2 290 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,69 €98 % • 37 863 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €94 % • 3 970 recenziíĎalšie informácie

27 ml
Veková skupina
pre dospelých

• , zakúpené v Pilulka.sk

skvelý prírodný produkt, vynikajúci ako prvá pomoc pri poštípaní hmyzom alebo bolesti chrbtice. vrelo doporučujem aj ostatným.

• silné chladivé pôsobenie proti bolesti

Objem
27 ml
Veková skupina
pre dospelých

Vedeckými metódami vyrobený olej z vonných látok ako mentolový krištáľ, gáfor, mäta pieporná a eukalyptový olej. Účinný pri bodnutiach hmyzom, upokojuje svrbenie a ohrieva. Vhodný ako prostriedok na masáž.

• silné chladivé pôsobenie proti bolesti

odporúčam

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Rýchly účinok, keď nič iné nezaberie, na "medvedíka" sa dá vždy spoľahnúť. Užíva ho mnoho známych a každý si ho len pochvaľuje.

Moja mamka má 4.stupeň koxartrózy klbov a tento olej má lepšie účinky ako tabletky proti bolesti, ktoré zase ničia žalúdok. Mne pomáha pri artritíde a taktiež na boľavý bedrový kľb, kde mi hrozí operácia. No a na chrbticu má tiež vynikajúce účinky, lebo som po operácii už pár rokov, ale ozývajú sa mi ďalšie platničky, tak môj "medvedík" pomáha ako len môže na všetkých frontoch.Je to olej poslednej záchrany, vrelo odporúčam, len dúfam, že sa nezvýši jeho cena.Zatiaľ je za výbornú cenu, moje okolie si ho berie odo mňa a ja som rada, že môžem pomôcť od bolesti aj iným. V lekárni tento olej nie je, a ak je, tak za podstatne vyššiu cenu.Som veľmi veľmi spokojná a chválim ho,kade chodím.

• , zakúpené v Lékáreň Bella

• používam ho už viac rokov a som s ním veľmi spokojná

super produkt