LR Aloe Vera Freedom 1000 ml

1000 ml

• priaznivo vplýva na stav mojich kĺbov, ústup bolestí z kolien a chrbtice

Pre mňa je to vhodný podporný výživový doplnok pre zlepšenie stavu mojich kĺbov

• , zakúpené v Ing. Michal Salaj

Zatiaľ som nespozorovala na svojo zdraví zmeny . Aloe užívam len od 24.10.17, čiže 7 dní. Uvítala by som keby v dodávke Aloe Vera bola pribalená aj odmerka.

• Užívam dlhodobo a pomáha na kĺby

Objem
1000 ml

Sloboda znamená pohyb

Vychutnajte si slobodu pohybu bez obmedzenia! Aloe Vera Drinking gél Freedom so živinami dôležitými pre kĺby je najlepším variantom.

Optimálny doplnok: Freedom Plus Kapsuly.

Tekutý  výživový doplnok s vitamínmi E a C

• Zloženie: Aloe Vera Barbadensis Miller Gél (USA/Mexiko, 88 %), fruktóza, hydrolyzát kolagénu, koncentrát z pomarančovej šťavy, chondroitínsulfát (0,5 %), glukozamínsulfát, kyseliaci prostriedok (kyselina citrónová), stabilizátor (xanthan), konzervačný prostriedok (sorbát draselný), prírodná pomarančová aróma, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alpha-tokoferol).
  • Odporúčané dávkovanie: 3x denne 30 ml (zodpovedá 3 uzatvsizeáracím viečkam) Aloe Vera Freedom, najlepšie pred jedlom (v prípade potreby zmiešajte s vodou alebo ovocnou šťavou). Pre použitím pretrepte.
  • Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu, ktorá je spolu so zdravým zpôsob života dôležitá.Ukládajte mimo dosahu malých detí. Po otvorení uchovávajte v chladničke a  plynule spotrebjte.

Nutričné hodnoty v 100 ml v 90 ml (= 3x 30 ml)

Vitamín E (alpha-TE) 8 mg (67 %*) 7 mg (58 %*)

Vitamín C 67 mg (84 %*) 60 mg (75 %*) * % odporúčanej dennej dávky

• priaznivo vplýva na stav mojich kĺbov, ústup bolestí z kolien a chrbtice

Pre mňa je to vhodný podporný výživový doplnok pre zlepšenie stavu mojich kĺbov

• Užívam dlhodobo a pomáha na kĺby
  • , zakúpené v Eurokozmetika

• pomáha celej mojej rodine čo sa týka kĺbov
  • , zakúpené v Eurokozmetika

zmierni praskanie v kolenných kĺboch - teda zlepší stav mojich kĺbov

• , zakúpené v Ing. Michal Salaj

• lieči kĺby celej mojej rodine

maximálna spokojnosť

• 100% pomôže pri zdravotných problémoch kĺbov

Odporúčam. Produkt používam už niekoľko rokov a som s ním maximálne spokojná

• , zakúpené v i-kosmetika.cz

• je bez prichute, husty

splnil očakavania

• Vysoká koncentrácia Aloe Vera
    • Obsah kolagénu
    • Kvalita

Cena je trocha vysoká, ale pri porovnaní s inými výrobcami, tá kvalita je tu znateľná.
    Odporúčam prečítať si aspoň knihu, vylepší Vám obraz o Aloe Vera. Musíte vedieť akú Aloe a od koho kúpiť,
    Nedať sa ovplyvniť len certifikáciou na etikete výrobku,
    Keď má produkt certifikát od IASC, hľadajte výrobcu a produkt priamo na web stránke IASC.