H-technology L-complex 100 g

100 g

100 g

L-complex H-technology je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým použitím. Vďaka svojmu zloženiu z troch aminokyselín (L - Arginín báza, L - Citrulin malát a L - Ornitin AKG) a ich pomeru, umožňuje v praxi výrazne uplatniť jeden z najväčších objavov modernej medicíny z konca minulého storočia, tzv. terapiu pomocou oxidu dusnatého (NO) a poznatky, že oxid dusnatý funguje v obehovom systéme ako signálna molekula. Tento objav bol v roku 1998 ocenený Nobelovou cenou za medicínu.

Držiteľ Nobelovej ceny za medicínu z roku 1998 Dr. Louis J. Ignarro vo svojej knihe Program Ano NO (oxid dusnatý) - skutočný záchranca života došiel k záveru, že rozdiel medzi zdravím a chorobou je často otázkou toho, na akej úrovni NO vo Vašom tele funguje. RNDr. Vladimir Hricík Csc. po preštudovaní knihy od Dr. Ignarra a 2 ročnom skúmaní vytvoril produkt, ktorý nazvali L-complex H-technology.

L-complex je vhodné doplniť vitamínmi B6, B12 a kyselinou listovou a minerálom MSM (zdroj organickej síry).

• Obsah balenia: 100 g prášok - produkt obsahuje ingrediencie rastlinného pôvodu a je teda vhodný aj pre vegetariánov
    • Zloženie: L-Arginín báza, L-Citrulín Malát, L-Ornitín AKG (patentovo upravené)
    • Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka - 2 x denne 2 g (zarovnaná čajová lyžička). Začínajte menšími rozdelenými dávkami. Výrobca odporúča dlhodobé užívanie (6 až 12 mesiacov).
    • Účinne látky v ODD (4 g):L-Agrinín báza     3200 mgL-Citrulín Malát      520 mgL-ornitin AKG        280 mg
    • Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu a mimo priameho slnečného žiarenia, pri teplote od 6°C do 25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.
    • Upozornenie: Nekombinovať s liekmi na riedenie krvi! Prípravok nenahrádza pestrú stravu a nie je liečivom. Prípravok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nie je ich možné za predpísané lieky zamieňať.

Viac informácií z nezávislých zdrojov tu: Oxid dusnatý - dôležitá signálna molekula v tele

1zákazník odporúča produkt

• Vyliečil som si zápal Achillovej šľachy spôsobený jej natiahnutím
      • Vyliečil som si zápal okostice a bolesť zubov!!!

Užíval som tento produkt pri liečbe Achillovej šľachy. Po užití doporučenej dennej dávky bolesť šľachy postupne ustávala.
      Náhle ma začali silno bolieť zuby. Skúšal som vývar z klinčekov aj cesnakovú vodu. Nič nepomáhalo. Náhodou som urobil roztok L-Complex - u vo vode z filtra a chvíľu som podržal tento roztok v ústach. Urobil som jednoducho preplach boľavých zubov. Na moju veľkú radosť bolesť ustala. Opakoval som ráno a večer túto procedúru a bolesť úplne zmizla. Po 9-tich dňoch som konečne dostal termín a navštívil svojho zubára. Ten po ošetrení konštatoval zápal okostice, hnis a kaz pod staršou plombou. Toto všetko som v pohode zniesol celých 9 dní.
      Som presvedčený, že tento L-Complex pomôže pri všetkých zápalových procesoch s ústnej dutine - paradentóza, okostica,...
      Zrejme aj pri liečbe akné.
      Podobné problémy - bolesť zubov mala aj moja sesternica. Dal som jej trochu prášku a aj jej bolesť za krátku dobu zmizla. Odporúčam skúsiť každému, koho bolia zuby.
      Moja rada je:
      L-Complex H-Technology do lekárničky každej rodiny!

AK Sabinov