Good Nature Dračia krv Sangre de Drago 50 ml

Garantovaný nákup z Zdravieprevsetkych.sk

Na sklade • 1 variant2,6 €98 % • 1 831 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 1 582 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,7 €100 % • 393 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €98 % • 37 907 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,9 €100 % • 424 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 42 419 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,6 €100 % • 520 recenziíĎalšie informácie

Spôsob podávania
perorálne podanie
CBG
Multivitamíny

Croton lechleri Muel.Arg. je strom, ktorý rastie v tropických amazónskych oblastiach Južnej a Strednej Ameriky. Keď sa kôra stromu nareže, vyteká z neho tmavo červená penivá miazga. Strom vyzerá akoby krvácal - odtiaľ pochádza názov "DRAČIA KRV" /španielsky Sangre de Drago/. Starí indiáni ju používali takmer všetky problémy, medzi kmeňmi juhoamerickej amazónie má dračia krv dlhoročnú tradíciu. Stáročia boli miazgou natierané rany, kožné problémy či poštípanie hmyzom. Domorodci Peru ju vnútorne používali na dýchacie ústrojenstvo, tráviaci trakt, pohlavné orgány a pohybové ústrojenstvo.

Ako Dračia Krv pomáha

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku DRAČIA KRV cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

• priaznivo vplýva na činnosť slizníc tráviaceho traktu, čriev, ústnej dutiny, kĺbov a kože
  • dračia krv má vynikajúce výsledky pri obmedzovaní šírenia škodlivých voľných radikálov
  • prispieva k ochrane kože a jej regenerácii
  • dračia krv má antioxidačné a detoxikačné účinky
  • priaznivé účinky pri regenerácii poškodených tkanív
  • dračia krv je prírodná bylina pre všetky typy rezných poranení, škrabancov a vonkajších jaziev
  • prispieva k ochrane ženských orgánov a v období menštruácie poskytuje upokojenie a pohodlie
  • priaznivo pôsobí pri ochrane zubov
  • priaznivo pôsobí na stavbu kostí, kĺbov a chrbtice

Zloženie Dračia Krv 100% čistý, neriedený latex-živica Croton lechleri Muell. Arg.

Účinné látky C. lechleri: alkaloidy (taspin, proantokyanidin, solutaridin, sinoakutin, sparciflorin, piridon, aporfin quinolein, tropan), benzoová kyselina, taníny, antrakinony, triterpény, živica.

Dračia Krv dávkovanie 10 kvapiek rozpustených v 0,2-0,3 l vody. Piť max. 3x denne. Pre vonkajšiu aplikáciu nanesieme neriedený latex na postihnuté miesto a necháme zaschnúť.

Príprava a dávkovanie tak, ako uvádza popredný peruánsky prírodovedec Julio Palacio Vaccaro vo svojej knihe:

Zdroj:

Plantas medicinales nativas del Perú autora Q.F.

Julio W.Palacio Vaccaro, Concytec Perú, Lima 1997. str. 102-104

• Pri žalúdočných vredoch: Užívať prvý deň 1 kvapku, druhý deň 2 kvapky, tretí deň 3 až dvadsiaty deň 20 kvapiek potom zotrvať 15 dní po 20 kvapiek denne a potom znižovať šestnásty deň 19 kvapiek, sedemnásty 18 kvapiek, tak až po 1 kvapku. Po tejto kúre by mal byť žalúdočný vred kompletne preč. Ak nie, tak po 15 dňoch pauzy opakovať celú kúru.
  • Drobné poranenia: navlhčiť kúsok gázy a potierať.
  • Vredy predkolenia: aplikovať pomocou gázy na postihnuté miesto. Ľahko zabandážovať na noc a opakovať.
  • Ženské urogenitálne infekcie: rozpustiť 20 kvapiek v 20 ml vlažnej vody. Zhltnúť spolu s potravou po dobu 10-20 dní. Doplniť s umývaním vo vode s roztokom (3 kvapky v litri vody).
  • Očistná kúra: rozpustiť 3-5 kvapiek v troche vody. Užívať 1 mesiac, potom 3 mesiace urobiť prestávku v užívaní a opakovať.
  • Infekcia krku: zmiešať 5 kvapiek v pohári vody, kloktať.
  • Antineoplastický (proti tumorom): užíva sa v prvej fáze tak ako proti žalúdočným vredom pre celkovú očistu, potom 15 dní prestávka a opätovne konzumovať spolu s Uňa de Gato (Uncaria tomentosa Will. D.C.) jeden mesiac a potom samotnú Sangre de Drago ešte jeden mesiac.
  • Proti tuberkulóze: zmiešať 2 kvapky s vlažným mliekom. Užívať 1-krát denne.

Krajina pôvodu

Peru a ČR

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

• Čo je to dračia krv a aké má účinky na náš organizmus? Je síce potrebný ďalší výskum ale niektoré účinky dračej krvi už...

Zobraziť celú recenziu na zaujimavysvet.webnoviny.sk

• Chut, ktoru dieta znesie

• výborný -výhodné balenie pri cestovaní-nezastupiteľnýpomocník

• učinkuje dobre
  • , zakúpené v Byliny z Amazónie

• Kvalitný a účinný produkt.
  • , zakúpené v Vitamino.sk

• Za par dni som si potieranim vyliecila exem na ruke
  • , zakúpené v Vitamino.sk

Vyborne protizapalove ucinky odkysluje telo

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• Veľmi dobrá cena za toto množstvo (50 ml). Sú aj predajcovia, ktorí síce majú krajšie balenie a "vznešenejší" popis účinkov, no cena je 2 - 2,5 x vyššia a to za menšie množstvo.

Nebudem opakovať všetko to, čo si môžete prečítať na oficiálnych stránkach predajcov. Ja som začal intenzívne hľadať "niečo" na internete, keď som sa nakazil boreliózou. Tipol som si na tento produkt, pretože rôznym "zaručene účinným" chlórovým výmyslom som proste neveril. Chlór zabíjal už v prvej svetovej vojne a nepôsobí dobre na človeka ani keď ho pridajú viac do pitnej vody kvôli dezinfekcii. Po nakazení boreliózou som síce vybral jednu dávku antibiotík, ale po tých sa mi výsledky krvných testov nijak nezlepšili. Ďalšie antibiotiká som nedostal, pretože doktorka zvolila "stratégiu" pozorovania. Tak som takmer rok chodil na odbery krvi a odpovedal na otázky doktorky ako mi je, čo je iné oproti minulej návšteve atp. Nuž som si našiel aspoň toto "niečo" a k "odborníčke v bielom plášti" som prestal chodiť (nebudem prispievať darebákovi na plat). Faktom je, že po užívaní týchto kvapiek som sa začal cítiť lepšie a aj výsledky krvných testov sa postupne zlepšovali, až po cca 1,5 roku jeden z kľúčových parametrov bol negatívny a druhý len tesne nad hraničnou hodnotou. Nemyslím si, že by mi to pomohlo zbaviť sa choroby úplne (na to je borelioza príliš veľký darebák), ale určite to aspoň drží chorobu poriadne "na uzde". Kvapky som užíval celkom cca 3 roky, potom som prestal na cca 1,5 - 2 roky a zase sa k ním vraciam, pretože sa mi začali opäť vracať niektoré príznaky, ktoré som mal pred rokmi (pred užívaním kvapiek). Na krvné testy som zatiaľ nebol, takže objektívne zatiaľ nemám potvrdené, že tie príznaky sú skutočne z opäť sa vzmáhajúcej choroby. Upozornil by som ale na jednu skutočnosť s užívaním kvapiek - sú "ťažké" na žalúdok. Je dobré pred ich užitím niečo zjesť.

• výborný na herpesy