Celsis Farmaceutica ColiPrev kapky dopl.stravy s obsahem laktázy 15 ml

Názov produktu: ColiPrev kvapky 1x15 ml Typ produktu: Potraviny a výživové doplnky Legislatívne zatriedenie: Výživové doplnky Registračné číslo ADC: VD/8816/2016 Výdaj: Nie je...
Doprava 3 €,Na sklade

Na sklade • 1 variant2,99 €1 203 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2 €97 % • 1 590 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,19 €98 % • 1 856 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €16 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma99 % • 11 397 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 10 233 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €94 % • 641 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 395 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €94 % • 3 979 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €100 % • 119 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,59 €100 % • 82 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 42 449 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €100 % • 943 recenziíĎalšie informácie

pre deti a dospelých
Laktobacily

• Mojej dcérke sa znížil počet kolík
    • Vyššia cena
    • Pri vyššom počte kvapiek vydrží menej dní.

Kvapky nám boli doporučené v nemocnici. Nielenže má diagnózu GER, ale neustále mi dcérka plakala aj od bolesti bruška po kŕmení. Vyskúšali sme Infacol ( to mi vyplúvala), Sab Simplex a Espumisan L. 3 mesiace sme sa trápili a nakoniec sme zmenili značku umelého mlieka a skúsili sme tieto kvapky. Pomohlo to. Nedá sa to porovnať. Keby som to skôr vedela, nezažila by toľko bolesti. Síce aj dnes ju potrápi sem tam bruško,ale vtedy viem,že mám pridať do kŕmenia o 1 kvapku viac. Neľutujem investície do týchto kvapiek.

• Zaberá

• Legislatívne zatriedenie: Výživové doplnky
  • Registračné číslo ADC: VD/8816/2016
  • Výdaj: Nie je viazaný na lekársky predpis
  • Aplikačná forma: SOL POR - Perorálny roztok
  • Výrobca: NEOSANTÉ HEALTH SOLUTIONS, S.A. (PRT)
  • Držiteľ rozhodnutia: VIVAX Pharmaceuticals, s.r.o. (SVK)
  • Dodávateľ: VIVAX Pharmaceuticals, s.r.o. (SVK)

Popis a určenie:

• Coliprev® je výživový doplnok s enzýmom laktáza, určený deťom aj dospelým pre pohodlné trávanie. Odporúča sa pri nedostatku laktázy. Môžu byť podávané aj deťom pri dojčenskej kolike, ktorá je spôsobená prechodnou nedostatočnou tvorby laktázy.Odporúčané dávkovanie: Pred použitím potraste a dávkujte tak ako je uvedené v príbalovom letáku. Odporúča sa pridávať ho do mliečnych pokrmov alebo mlieka ktoré sú vlažné alebo majú izbovú teplotu.
  • Zloženie: Laktáza : 1,75%, Maltóza, Sacharóza, Voda, Maltodextín, Chlorid sódny
  • Obsah: 15ml
  • Upozornenie: Nepridávajte do mliečnych pokrmov alebo mlieka, ktoré sú príliš horúce alebo príliš studené. Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok nie je vhodný ako jediný zdroj výživy a nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

• Mojej dcérke sa znížil počet kolík
    • Vyššia cena
    • Pri vyššom počte kvapiek vydrží menej dní.

• Zaberá

Pomaha stravit mliecko babatkam, bolesti bruska ustupili

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Vitalek

• Bez boleti bruska
  • , zakúpené v Pilulka24.sk

• To najlepšie proti kolike dojčiatok.
  • , zakúpené v Pilulka.sk

• Naozaj nam pomohol pri kolikach.
  • , zakúpené v Pilulka24.sk

Malicky cele dni preplakal, ked mal mesiac nam poradili tieto kvapky a behom par dni ho prestalo boliet brusko. Pred kazdym dojcenim dostava kvapky a je z neho spokojne usmievave babatko :-)

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• vyborny doplnok proti dojcenskej kolike
    • vyssia cena, maly objem /15ml/

zabera proti dojcenskej kolike asi ako jediny, ostatne typu espumisan nefunguju..

• , zakúpené v Pilulka24.sk

rýchle doručenie a doprava zdarma

• , zakúpené v DrLife.sk

nie 100% ale pomoze