Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Vilgain Kurkumín 90 kapsúl

Vilgain Kurkumín 90 kapsúl

Overený zákazník Aktin.sk Overený zákazník

Zakúpený v Aktin.sk

10 z 10... dobrý prípravok, budem iba toto už kupovať v kombinácií s Immunity booster.

Anonym Anonym

Pridané: 19. marca 2024

Ahojte, vyrobok hodnotim velmi kladne. Chut bola skvela. Ucinky som pocitoval hned. Som rozhodnuty uzivat dlhodobo, nakolko to obsahuje mnozstvo latok, ktore su pre telo prospesne. Je to dobra investicia.

Overený zákazník Testuj.to Alena

Zakúpený v Testuj.to

• je to želatinový cukrík
  • Nepáčilo sa mi, že sa musí zapíjať vodou, je to želatinový cukrík, ktorý sa zle celý prehĺta, ja som ho vždy rozhrýzla a potom zapila

Výrobok som začala užívať hneď na druhý deň ako mi prišiel. Je to gumená tabletka, ktorú som požula a potom zapila vodou. /Po 10-15 min. som začala jesť. Mám pocit, že som zjedla menej a nemala som veľkú chuť na sladké nakoľko doplnok obsahuje chróm a menej som aj jedla, cítila som sa stále plná.

GymBeam Ca-Zn-Mg 60 tabliet

• chuť
  • voňa
  • zloženie
  • balenie

Som spokojná a tento produkt odporúčam všetkými desiatimi :) Mám intoleranciu na laktózu a nemala som žiadny problém. Chuťovo sú sladké a nie je vôbec cítiť jablčný ocot, prevažuje len jablko. Výrazne potláčajú chuť do jedla a celkovo chuť na tzv. vyjedanie sladkostí.

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

• Príjemná chuť
  • Forma - mäkká želatína
  • Nie je cítiť ocot
  • Chelátova forma
  • Chuť do jedla sa mi neznížila

Jamieson Jablčný ocot s chrómom mi vyhovuje. Je bezpečný a zároveň účinný, pretože chróm je tam v chelátovej forme, čiže sa dokáže naviazať v tele tam, kde je potrebný. Vyhovuje mi aj forma, ide mäkké želatinové pastilky, výbornej chuti. Ako celiatik chválim, že sú bez lepku a laktózy.

Overený zákazník Testuj.to Dávid

Pridané: 17. marca 2024

• chuť
  • želatínová forma
  • veľkosť balenia

Jamieson Apple Cider Vinegar + Chromium: Zdravie vo vašich rukách
Ahojte!
Chcem sa s vami podeliť o svoje skúsenosti s týmto úžasným doplnkom. Jamieson Apple Cider Vinegar + Chromium mi pomohol udržiavať stabilnú hladinu cukru v krvi a zlepšiť trávenie. Želatínové tablety sú pohodlné na užívanie a nemusím sa trápiť s chuťou jablčného octu.
Odporúčam ho všetkým, ktorí hľadajú prirodzenú podporu pre svoje zdravie. Skúste to aj vy :)

GymBeam Multivitamín Vitality Complex 240 tabliet

GymBeam Multivitamín Vitality Complex 240 tabliet

Overený zákazník GymBeam Roman Groh

Pridané: 17. marca 2024

Zakúpený v GymBeam

Multivitamín v jakékoliv formě je důležitou součástí doplňkové výživy v stravovacím režimu sportovců jak na amatérské tak profesionální úrovni. Ale nejen sportovců ale i lidí pracujících v těžkých fyzických podmínkách a i pro samotné dětské sportovce, kteří mají náročné tréninkové fáze, plány a programy. Buďme upřímní často se jedná o finanční rozpočet daného sportovce, tedy finanční možnosti dané osoby na nákup zvoleného produktu doplňkové výživy. Firma GymBeam jednoznačně zpřístupnila kvalitní doplňkovou výživu všem sociálním vrstvám. Této firmě patří velké díky, a přejme společně této firmě velkou a hvězdnou budoucnost.

Overený zákazník Testuj.to Dana

Pridané: 16. marca 2024

• Veľkosť
  • Farba
  • Konzistencia
  • Zloženie
  • Lepia sa na seba v balení
  • Ťažšie sa vyberajú

Skvelá jabĺčná chuť, jemná konzistencia, akurát veľkosť, nelepia sa na zuby, mám pocit že naozaj pomáhaju a mám menšiu chuť na jedlo. Nevýhodou je, že sa jednotlivé cukríky na seba v balení lepia a tiež, že sa ťažšie vyberajú. Inak skvelý produkt, ktorý si rozhodne kúpim znovu ?

Anonym Anonym

Pridané: 13. marca 2024

S účinkom som bol spokojný, nakupoval som na www.rayzzer.sk. Osobne to využívam hlavne pri hraní hier počas noci, keď už mám pokoj od celej rodiny.

Nefdesanté GRAVIOLA šťava, s vitamínom C, 0,5 l

Nefdesanté GRAVIOLA šťava, s vitamínom C, 0,5 l

Overený zákazník Prezdravie.sk Sisa

Pridané: 13. marca 2024

Zakúpený v Prezdravie.sk

Výborná šťava, veľmi dobrá na trávenie.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

Pridané: 12. marca 2024

• Chut
  • Tvar
  • Uzivanie
  • Nic

Príjemná chuť, je písané za “cukrík” treba zapínať vodou no ja som neodolala a nechala som ho v ústach pokiaľ sa sám “neroztopil”. Chuť veľmi príjemná - ani maly náznak chuti po jablcnom octe, takže niet sa čoho obávať :)! Účinok tohto doplnky stravy som spozorovala už po troch dňoch, znížená únava, viac energie a taktiež ako bolo spomínané potláčaná chuť do jedla (na pár hodín - nič strašné). Určite budem naďalej tento doplnok stravy využívať a teším sa na ďalšie testovanie produktu od tejto značky!

Katya Katya

Pridané: 12. marca 2024

• sustredenie
  • pamat
  • energia
  • stres
  • horka chut

Vyborne zlozenie, ucinky su skvele, ale chut je horka. Zapijam vodou. Uzivam kazdy den pred pracou. Perfektne na bicykel a za volant. Odporucam, ale upozornujem na chut.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Množstvo
  • Žiadna nadmerná chuť do jedla
  • Lepšie trávenie
  • Veļkosť pastilky

Výhodou je , že nie je cítiť po jablčnom octe, chuť je príjemná jablková , stačí 1 denne a ďalším plusom je veľké balenie a samozrejme benefity ako žiadna nadmerná chuť do jedla, celkovo lepšie trávenie a to napriek tomu, že som dlhoročná vegetariánka .Výrobok odporúčam.

Pepo Pepo

Pridané: 11. marca 2024

Prvý nákup som spravil na drmaxovi. Spočiatku som trochu váhal, keďže som čítal celkom dosť recenzií. Úprimne však musím povedať, že je to skutočný životabudič, ktorý len tak neodznie. Zlepšil mi sústredenie, nabudil ma na pracovný deň. V recenziách sa veľa spomínala nepríjemná chuť, no za mňa to chutí super. Teraz som si zobral 3mesačné balenie priamo od predajcu na www.rayzzer.sk. Odporúčam, za vyskúšanie to stojí.

Benedictus Kašeľ 10 ml

Benedictus Kašeľ 10 ml

Overený zákazník Benedictus Jozef

Zakúpený v Benedictus

Výborny produkt,učínok do troch dni.
Odporučam.

TUSSIREX Nočný sirup 120 ml

TUSSIREX Nočný sirup 120 ml

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

Pridané: 10. marca 2024

• Bez alkoholu a cukru
  • Po otvorení krátka trvanlivosť

Sirup sme dali troj-ročnému synovi, pomohol a chutil. Sirup má príjemnú chuť, neobsahuje alkohol, cukor ani umelé farbivá.
Po dvoch prekašlaných nociach, sa mi dostal do rúk sirup Tussirex Nočný a naozaj pomohol hneď po dvoch dávkach. Konečne som mohol spať a nie kašľať celú noc.

Overený zákazník Testuj.to Anikó

Pridané: 10. marca 2024

• Zlozenie
  • Chuť

Bola som neskutočne vdacna, že sme našli konečne produkt pre celú rodinu. Keďže sme všetci celiatici a dvaja nemôžeme ani laktózu, ale tento produkt konečne môžeme všetci. Chuť je úžasná, cítiť iba jabĺčko. Užívanie je veľmi pohodlné, keďže sú to cukríky. Účinky som pocítila veľmi rýchlo. Chuť na sladké či maškrtenie sa úplne zastavilo. Metabolizmus sa mi dosť zlepšil

Powerlogy Collagen 2 x 350 g

• Farba
  • Zlozenie
  • Pekne balenie
  • Velkost pastiliek

Jameson Jablcny ocot s chromom su pastilky s farbou a chutou, ktora je prijemna. Velkost pastiliek vyhovuje, ale co nevyhovuje je, ze po rozhryznuti sa pastilky lepia na zuby, co nemusi kazdemu vyhovovat. A tiez po otvoreni balenia sa po par dnoch pastilky nalepia na seba. Kedze otvor balenia je uzky, tazko sa k pastilkam dostat, musite pouzit lyzicku. Chut na sladke mi pastilky zmiernili len velmi mierne.

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25