Nutrend Flexit Liquid pomaranč 500 ml

500 g
Množstvo
180 tbl

• , zakúpené v BodyWorld SK

Produkt je veľmi chutný, prestali ma bolieť klby ,Vrelo odporúčam.

• Zatial vidim zlepšenie

500 ml
500 g
Množstvo
180 tbl

Tekutá kĺbová výživa na ochranu vašich kĺbov.

• , zakúpené v BodyWorld SK

Produkt je veľmi chutný, prestali ma bolieť klby ,Vrelo odporúčam.

• Zatial vidim zlepšenie

• cena a kvalita

mam tuto klbovku vyskusanu a jedina vec co mi pomohla na patalie s laktom

• , zakúpené v Deivo

Objednala som pre manžela, keďže ma fyzicky namáhavé povolanie a tento produkt mu pomáha.

• , zakúpené v AlfaFIT s.r.o.

• Perfektny,vyriesil moj problem s bolestivymi laktami za tyzden,pritom klbovu vyzivu co som mal z ineho obchodu som bral dva mesiace a nepomohla.Za tento klbovy set som tomuto obchodu velmi vdacny,vyriesil moj dlhodoby problem pri cviceni.

• , zakúpené v bestbody.sk

• zatiaľ skúšam, nepoznám, ale bol mi odporučený kamarátkou ktorej dodal silu chodiť :-)

zatiaľ super

• , zakúpené v bestbody.sk

som s ním spokojná

• , zakúpené v FIT PLUS

• Vsetky potrebne latky v jednom
    • Chut nic moc a vadi mi tam konzervant.

Hladal by som vyrobok bez konzervantov.

• , zakúpené v FitForm.sk

dobry pripravok na regeraciu a prevenciu po sezone a do dalsej pripravy na dalsiu sportovu sezonu

• , zakúpené v FitForm.sk

Super vecicka, mal som zranene chodidlo na nohe, asi potrhane slachy, konecne sa to zlepsuje