Nástroje Zdravia Mladý jačmeň Bio 200 g

Mladý jačmeň Svieži bio nápoj z mladého jačmeňa, ktorý je vyrobený unikátnou technológiou, pri ktorej sú mladé výhonky mleté na jemný prášok bez pôsobenia vysokých teplôt a...
Garantovaný nákup z ZDRAVIE-GLOBAL.SK

Na sklade • 1 variant1,99 €99 % • 3 279 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantKe stiahnutie98 % • 55 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 10 099 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 42 260 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €98 % • 477 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 940 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €91 % • 2 731 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma98 % • 10 784 recenziíShop roka 2022 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 29 133 recenziíĎalšie informácie

• Dostupny, a chutí mi

Dobrá cena
    Cítim sa po jeho používaní vitalnejšie

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• Čítala som o blahodarných účinkoch na organizmus.
    • Kúpila som si ho na doporučenie p. doktorky.
    • Som s ním nadmieru spokojná.
    • Zlepšil trávenie (pravidelná ranná stolica) a mám pocit prílevu energie.
    • Vysoká cena a nie veľmi príjemná chuť.

Vybrala som si ho na doporučenie p. doktorky.
    Tento konkrétny výrobok sa mi zdal zo všetkých ponúkaných najkvalitnejší a aj ma o svojich kvalitách presvedčil.
    Odporúčam každému.
    Čistí organizmus a dodáva energiu.
    Neviem posúdiť, čo robí s mojim organizmom, ale vzhľadom na to, že sa cítim sviežo, určite dodáva organizmu vitamíny a mnohé ďalšie látky potrebné pre zdraví život.
    Tento produkt by som odporučila každému - aj zdravému človeku.
    Aj ked výrobok patrí medzi drahšie produkty, určite ho budem dlhodobo používať.
    Výrobok funguje presne tak, ako som očakávala, lebo som už veľa počula o blahodarných účinkoch mladého jačmeňa.
    Používam ho len krátku dobu ale pevne verím, že dlhodobým používaním odstráni všetky nedostatky, ktoré musím riešiť.
    Tomuto výrobku verím najviac zo všetkých produktov, ktoré mi boli ponúkané ako výživové doplnky na riešenie mojich zdravotných problémov.

Oblasť použitia
perorálne podanie
Veková skupina
pre dospelých

Mladý jačmeň

Svieži bio nápoj z mladého jačmeňa, ktorý je vyrobený unikátnou technológiou, pri ktorej sú mladé výhonky mleté na jemný prášok bez pôsobenia vysokých teplôt a nadmerného trenia, ktoré by znižovalo obsah výživných látok. Vďaka tomu zostanú zachované dôležité látky, najmä enzýmy. Nápoj Mladý jačmeň takisto obsahuje aj vysoký podiel rozpustnej vlákniny, ktorá má stabilizačné účinky. Prídavnými látkami sú prášok z morských rias (1 %) a hnedá ryža (10 %), ktoré doplňujú nutričnú rovnováhu a dodávajú telu radu dôležitých vitamínov a minerálov.

Ako Mladý jačmeň pomáha

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku Mladý jačmeň BIO cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní, pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

Mladý jačmeň obsahuje unikátnu kombináciu živín: vitamíny A, B1, B2, B6, E, kyselinu listovú, minerály (kremík, železo, draslík, vápnik, horčík, zinok...), enzýmy, aminokyseliny, antioxidanty, bioflavonoidy..., a to v ideálnych pomeroch, ktoré pomáhajú ich vstrebávaniu v organizme.

• podporuje trávenie
  • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • má antioxidačné účinky
  • podporuje imunitu, regeneráciu a napomáha k spomaleniu starnutia

Priemerné výživové hodnoty v 100 g

Energetická hodnota 1054 kJ / 248 kcal

Bielkoviny 29,2 g

Sacharidy 3,41 g

Tuky 5 g

Vláknina 39 g

Zloženie Mladý jačmeň BIO

Prášok z mladého jačmeňa.

Mladý jačmeň BIO dávkovanie kapsule - 10 až 20 kapsúl denne. prášok - 1-2 lyžičky rozmiešať vo vode, džúse alebo inom studenom nápoji. Nepoužívajte s horúcimi nápojmi, nakoľko teplo neutralizuje aktívne enzýmy.

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Mladý jačmeň – sušená šťava 100% za studena lisovaná šťava, ktorá sa pri nízkych teplotách suší do podoby jemného prášku. Je to vlastne džús v prášku, ktorý je v tejto podobe ľahko vstrebateľný a stráviteľný. Telo tak využije všetky obsiahnuté živiny omnoho efektívnejšie.

Má dobrú rozpustnosť a o niečo kyslejšiu chuť.

Dávkovanie 1-2 čajové lyžičky denne. Zmiešajte spolu s ovocným džúsom alebo iným nápojom, poprípade do jogurtu, cereálií, šalátu a podobne.

Nikdy nie do horúceho nápoja alebo jedla!

Zloženie

BIO prášok zo sušenej šťavy z výhonkov mladého jačmeňa.

posilňuje organizmus, zlepšuje krvný obraz

• Dostupny, a chutí mi

Dobrá cena
    Cítim sa po jeho používaní vitalnejšie

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• Čítala som o blahodarných účinkoch na organizmus.
    • Kúpila som si ho na doporučenie p. doktorky.
    • Som s ním nadmieru spokojná.
    • Zlepšil trávenie (pravidelná ranná stolica) a mám pocit prílevu energie.
    • Vysoká cena a nie veľmi príjemná chuť.

Vybrala som si ho na doporučenie p. doktorky.
    Odporúčam každému.
    Čistí organizmus a dodáva energiu.
    Tento produkt by som odporučila každému - aj zdravému človeku.
    Aj ked výrobok patrí medzi drahšie produkty, určite ho budem dlhodobo používať.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: