GS Merilin 90 kapsúl

90 tbl

Manželke pomáha .

dobrá pomoc pri problémoch pri menopauze

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Tabletky mi dporučila kamarátka proti poteniu po menopauze, zatiaľ som užila len 3 tabletky, ešte sa neviem k účinkom dostatočne vyjadriť, ale mám pocit, že mi pomôže, pretože už dnešnú noc som sa zobudila bez spotenia

Oblasť použitia
pre ženy
Množstvo
90 tbl

Charakteristika:

Pomáha ženám vyrovnať sa s príznakmi spojenými s menopauzou, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť. Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a k jeho ukladaniu v kostiach.

Zloženie:

• Ploštičník strapcovitý (Cimicifuga racemosa) pomáha ženám vyrovnať sa s príznakmi spojenými s menopauzou, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť.
  • Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí.
  • Vitamín D3 prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, prispieva k udržaniu zdravých kostí.
  • Bez cukru.
  • Bez laktózy.

Bez lepku.

Užívanie:

Užívať v dávke 1 tableta 1x denne, počas jedla. Tableta sa užíva vcelku a zapije sa dostatočným množstvom vody.

Balenie: 90 tabliet.

Upozornenia:

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uschovávajte v suchu pri teplote 15–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

Manželke pomáha .

dobrá pomoc pri problémoch pri menopauze

• , zakúpené v Pilulka24.sk

• Je vhodny pre alergicky na soju, ja ho pouzivam ako prevenciu pred castymi zapalmi posvy nakolko zvysuje namiesto estrogenu proliferaciu sliznicneho epitelu, chrani tym pred infekciami, a zatial funguje.
    • Mali tu v e shope len velke balenie.

V pohode. Aj pre dievcata co nie su v prechode a maju caste zapaly posvy. Dobra prevencia, gynekolog mi to schvalil, nemajte obavy.